Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela

Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.

Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela

Rok

Deadline 2026-10-08

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela
Referenčna številka: 000159/2026
Kratek opis:
Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Inženirske storitve 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2

1️⃣
Notranji identifikator: 550772
Naslov: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 1: Gradbena dela
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila:
Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 1: Gradbena dela
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 60 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 550773
Naslov: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 2: Elektro strojna dela
Opis javnega naročila:
Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 2: Elektro strojna dela
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 5 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-23 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Družba za avtoceste v republiki sloveniji d.d.
Nacionalna registrska številka: 5814251000
Poštni naslov: Ulica XIV. divizije004
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javno.narocanje@dars.si 📧
Telefon: +3861 518 8304 📞
URL: http://www.dars.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMTA0O29iamF2bGplbmEgUkQgMTU5LTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78825 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-600572 (2026-08-31)