Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.
Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
RokDeadline 2026-09-29
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-03 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Inženirske storitve 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 4
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 4
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: plato Karavanke
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Strokovno svetovalne storitve za sklop 1 - plato Karavanke
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 28 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm
Opis javnega naročila: Strokovno svetovalne storitve
Trajanje: 24 mesecev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: AC priključek Kranj sever
Trajanje: 38 mesecev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: ureditev ekodukta na odseku AC Unec - Postojna
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-29 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-15 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Družba za avtoceste v republiki sloveniji d.d.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica XIV. divizije004
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javno.narocanje@dars.si 📧
Telefon: +38613009928 📞
URL: http://www.dars.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzMwO1JEIHphIG9iamF2byAwMDAxMjgtMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78449 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-583337 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Referenčna številka:
000128/2026
Kratek opis:
Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Inženirske storitve 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 4
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 4
1️⃣
Notranji identifikator:
528390
Naslov: plato Karavanke
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Strokovno svetovalne storitve za sklop 1 - plato Karavanke
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 28 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
528391
Naslov: ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm
Opis javnega naročila: Strokovno svetovalne storitve
Trajanje: 24 mesecev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
528392
Naslov: AC priključek Kranj sever
Trajanje: 38 mesecev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
528393
Naslov: ureditev ekodukta na odseku AC Unec - Postojna
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-29 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-15 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Družba za avtoceste v republiki sloveniji d.d.
Nacionalna registrska številka:
5814251000
Poštni naslov: Ulica XIV. divizije004
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javno.narocanje@dars.si 📧
Telefon: +38613009928 📞
URL: http://www.dars.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzMwO1JEIHphIG9iamF2byAwMDAxMjgtMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78449 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-583337 (2026-08-21)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExODMzO0RvZGF0ZWsgMSAtIDEyOC0yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 036418d9-db48-422e-b450-c2d01d372dca-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 036418d9-db48-422e-b450-c2d01d372dca-01
Vir: OJS 2026/S 171-610881 (2026-09-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
551660
551661
551662
551663
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExODMzO0RvZGF0ZWsgMSAtIDEyOC0yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 036418d9-db48-422e-b450-c2d01d372dca-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
V rubriki B.II objavljamo dodatek št. 1 k razpisni dokumentaciji, s katerim odgovarjamo na zastavljeno vprašanje in objavljamo spremembo razpisne dokumentacije.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 036418d9-db48-422e-b450-c2d01d372dca-01
Vir: OJS 2026/S 171-610881 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve (>20 nova javna naročila)