NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
Univerzitetni klinični center Maribor
Javno naročilo je razdeljeno na sklopa: Sklop 1: NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM Sklop 2: NABAVA SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM Predmet javnega naročila je tudi: dobava potrošnega materiala in sicer za obdobje 4-ih (štirih) let od sklenitve okvirnega sporazuma (za oba sklopa); vzdrževanje opreme, ki zajema tako preventivno vzdrževanje opreme (vzdrževanje po navodilih proizvajalca) kot tudi korektivno vzdrževanje opreme (odprava napak) za obdobje sedmih (7) let od datuma primopredaje opreme (za oba sklopa). Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika in razpisni dokumentaciji. Ponudnik mora ponuditi vso razpisano opremo, potrošni material za obdobje 4 let in vsa vzdrževalna dela (za obdobje 7 let od primopredaje opreme) v okviru predmeta javnega naročila za posamezni sklop, za katerega oddaja ponudbo.
RokDeadline 2026-09-28
Kdo? Kaj?- • Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
- • Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego › Medicinska oprema
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obvestilo o javnem naročilu |
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nabava čitalca za mikromreže in sekvenatorja za genomske analize z vzdrževanjem in potrošnim materialom
Referenčna številka:
JN-78702
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Medicinska oprema 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
549968
Naslov: Nabava čitalca za mikromreže z vzdrževanjem in potrošnim materialom
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 7 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
549969
Naslov: Nabava sekvenatorja za genomske analize z vzdrževanjem in potrošnim materialom
Opis javnega naročila:
Dodatni izdelki/storitve: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Opis
V primeru okvirnih sporazumov predložite utemeljitev za vsako trajanje, ki presega 4 leta:
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-28 14:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-14 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center maribor
Nacionalna registrska številka:
5054150000
Poštni naslov: Ljubljanska ulica005
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gpisarna@ukc-mb.si 📧
Telefon: +38623211000 📞
URL: http://www.ukc-mb.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjA0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78702 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-597592 (2026-08-28)
- Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego (>20 nova javna naročila)
- Medicinska oprema (16)
- Anestezija in reanimacija (1)
- Funkcionalna podpora (2)
- Naprave za radioterapijo, mehanoterapijo, elektroterapijo in fizikalno terapijo
- Operacijska tehnika
- Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
- Proizvodi za medicinsko uporabo (10)
- Razne medicinske naprave in proizvodi (3)
- Snemalni sistemi in diagnostične naprave
- Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave (1)