MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL ZA KARDIOLOGIJO
Univerzitetni klinični center Maribor
Predmet javnega naročila je nabava medicinskega potrošnega materiala za kardiologijo.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-03-03. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-01-30.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
- • Bormia, trgovina in storitve, d.o.o.
- • CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
- • CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
- • JOHNSON & JOHNSON, prodaja medicinskih in farmacevtskih izdelkov, d.o.o.
- • KEFO, kemija in farmacija, d.o.o.
- • Mark Medical trgovina in storitve d.o.o.
- • MEDIASI, trgovanje in trženje z medicinskim materialom d.o.o.
- • MEDICA, medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
- • MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
- • Medis, farmacevtska družba, d.o.o.
- • MEDITRINA, družba za trženje medicinskih pripomočkov in opreme d.o.o.
- • Medtronic, trgovina z medicinsko tehnologijo in opremo d.o.o.
- • PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
- • ROGA MEDICINSKE INTERVENCIJE, trgovina in storitve, d.o.o.
- • Salus, Veletrgovina, družba za promet s farmacevtskimi, medicinskimi in drugimi proizvodi, d.o.o.
- • THOMY F.E., medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-01-30 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-02-23 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-02 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-01-30)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Medicinski potrošni material za kardiologijo
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Največje število podaljšanj: 1
Dodatne informacije o podaljšanju:
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-03-03 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-03-03 15:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Elektronsko preko portala e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-03-03 15:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko preko portala e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-02-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center maribor
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ljubljanska ulica 5
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gpisarna@ukc-mb.si 📧
Telefon: +38623211000 📞
URL: http://www.ukc-mb.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDM2Njg5O1JEX01lZF9wb3RyX21hdF96YV9rYXJkaW9sb2dpam8uemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=68771 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 022-072032 (2026-01-30)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Medicinski potrošni material za kardiologijo
Referenčna številka:
JN-68771
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je nabava medicinskega potrošnega materiala za kardiologijo.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Opis
Notranji identifikator:
364083
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Največje število podaljšanj: 1
Dodatne informacije o podaljšanju:
Skladno s 1. točko prvega odstavka 95. člena ZJN-3 lahko pogodbeni stranki sporazumno podaljšata trajanje okvirnega sporazuma in/oz. kupoprodajne pogodbe s sklenitvijo aneksa k okvirnemu sporazumu in/oz. kupoprodajni pogodbi, v kolikor novi postopek oddaje javnega naročila, ki se mora začeti najpozneje tri (3) mesece pred iztekom veljavnosti okvirnega sporazuma in/oz. kupoprodajne pogodbe, ni zaključen pravočasno. Podaljšanje se lahko izvede izključno za čas do zaključka postopka oddaje javnega naročila oziroma do sklenitve novega okvirnega sporazuma in/oz. nove kupoprodajne pogodbe, vendar največ za obdobje šestih (6) mesecev. V primeru podaljšanja trajanja okvirnega sporazuma in/oz. kupoprodajne pogodbe, bo stranka okvirnega sporazuma oz. prodajalec dobavljal blago po cenah in drugih pogojih, dogovorjenih z okvirnim sporazumom in/oz. kupoprodajno pogodbo.
Pokaži več
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-03-03 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-03-03 15:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Elektronsko preko portala e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-03-03 15:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko preko portala e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-02-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center maribor
Nacionalna registrska številka:
5054150000
Poštni naslov: Ljubljanska ulica 5
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gpisarna@ukc-mb.si 📧
Telefon: +38623211000 📞
URL: http://www.ukc-mb.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDM2Njg5O1JEX01lZF9wb3RyX21hdF96YV9rYXJkaW9sb2dpam8uemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=68771 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 022-072032 (2026-01-30)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-02-23)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDUxNzc0O1NQUkVNRU1CQV9SRF8xXzIzLjAyLjIwMjYuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 41f92a62-2cdc-4d2a-9c44-3a5c6514ac14-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 41f92a62-2cdc-4d2a-9c44-3a5c6514ac14-01
Vir: OJS 2026/S 038-128225 (2026-02-23)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
380830
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDUxNzc0O1NQUkVNRU1CQV9SRF8xXzIzLjAyLjIwMjYuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 41f92a62-2cdc-4d2a-9c44-3a5c6514ac14-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je v točki B.2 Dokumenti v zvezi z oddajo javnega naročila naložil Dopolnitev in spremembo dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 41f92a62-2cdc-4d2a-9c44-3a5c6514ac14-01
Vir: OJS 2026/S 038-128225 (2026-02-23)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 7935600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 7935600.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 5621520.6100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 1427742.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 2584.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-04-15 📅
Naslov: JOHNSON & JOHNSON d.o.o.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 19
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 19
Število prejetih ponudb MSP: 16
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 1427742.0000 💰
Najnižja ponudba: 2584.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 5621520.6100 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 7935600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 5621520.6100 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Vodja ponudnika ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: JOHNSON & JOHNSON, prodaja medicinskih in farmacevtskih izdelkov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Šmartinska cesta053
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Ime: SALUS, Veletrgovina, družba za promet s farmacevtskimi, medicinskimi in drugimi proizvodi, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Litostrojska cesta046A
E-naslov: info@salus.si 📧
Telefon: +38615899142 📞
Ime: MEDIS, farmacevtska družba, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brnčičeva ulica001
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
E-naslov: medis@medis.si 📧
Telefon: +386 1 589 69 00 📞
Ime: MEDIASI, trgovanje in trženje z medicinskim materialom d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta 9C
E-naslov: javna.narocila@mediasi.si 📧
Telefon: 01 52 02 300 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: THOMY F.E., medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brodišče024
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
E-naslov: info@thomy-fe.si 📧
Telefon: 01 5008720 📞
Ime: PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta na Brdo085
Ime: MEDICA, medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Špruha 44
E-naslov: info@medica.si 📧
Telefon: 01 5004821 📞
Ime: CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Špruha001
Ime: BORMIA, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Mirce014
Poštna številka: 5270
Poštno mesto: Ajdovščina
Regija: Goriška 🏙️
E-naslov: tendersslo@bormiamed.com 📧
Telefon: 0590 77 870 📞
Ime: KEFO, kemija in farmacija, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brnčičeva ulica031
E-naslov: info@kefo.si 📧
Telefon: 01 56 34 118 📞
Ime: MEDITRINA, družba za trženje medicinskih pripomočkov in opreme d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Dunajska cesta199
Ime: MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brodišče012
E-naslov: info@medical-intertrade.si 📧
Telefon: 01 25 29 113 📞
Ime: MARK MEDICAL trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Partizanska cesta109
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
E-naslov: jn-si@mark-medical.com 📧
Telefon: 05 7070 200 📞
Ime: CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Peričeva ulica 19
Ime: ROGA MEDICINSKE INTERVENCIJE, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Rimska cesta001
Poštna številka: 3240
Poštno mesto: Šmarje pri Jelšah
Regija: Savinjska 🏙️
E-naslov: info@rogamedint.si 📧
Telefon: 08 20 55 480 📞
Ime: Medtronic, trgovina z medicinsko tehnologijo in opremo d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ameriška ulica008
E-naslov: tanja.sukic@medtronic.com 📧
Telefon: 051 212 446 📞
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 1593abcc-2b4e-4ab0-8e80-6b36caeac8a6-01
Vir: OJS 2026/S 170-606646 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 7935600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 7935600.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 5621520.6100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 1427742.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 2584.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
550177
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
460-13(809013)/2026-OS-1
Datum sklenitve pogodbe: 2026-04-15 📅
Naslov: JOHNSON & JOHNSON d.o.o.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 19
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 19
Število prejetih ponudb MSP: 16
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 1427742.0000 💰
Najnižja ponudba: 2584.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 5621520.6100 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 7935600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 5621520.6100 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Vodja ponudnika ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: JOHNSON & JOHNSON, prodaja medicinskih in farmacevtskih izdelkov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2041936000
Poštni naslov: Šmartinska cesta053
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Ime: SALUS, Veletrgovina, družba za promet s farmacevtskimi, medicinskimi in drugimi proizvodi, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6398707000
Poštni naslov: Litostrojska cesta046A
E-naslov: info@salus.si 📧
Telefon: +38615899142 📞
Ime: MEDIS, farmacevtska družba, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5294401000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica001
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
E-naslov: medis@medis.si 📧
Telefon: +386 1 589 69 00 📞
Ime: MEDIASI, trgovanje in trženje z medicinskim materialom d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5593891000
Poštni naslov: Leskoškova cesta 9C
E-naslov: javna.narocila@mediasi.si 📧
Telefon: 01 52 02 300 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: THOMY F.E., medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5917948000
Poštni naslov: Brodišče024
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
E-naslov: info@thomy-fe.si 📧
Telefon: 01 5008720 📞
Ime: PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5493862000
Poštni naslov: Cesta na Brdo085
Ime: MEDICA, medicinska zastopstva, trgovina, marketing in posredovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2034344000
Poštni naslov: Špruha 44
E-naslov: info@medica.si 📧
Telefon: 01 5004821 📞
Ime: CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1420780000
Poštni naslov: Špruha001
Ime: BORMIA, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3867030000
Poštni naslov: Mirce014
Poštna številka: 5270
Poštno mesto: Ajdovščina
Regija: Goriška 🏙️
E-naslov: tendersslo@bormiamed.com 📧
Telefon: 0590 77 870 📞
Ime: KEFO, kemija in farmacija, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6516327000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica031
E-naslov: info@kefo.si 📧
Telefon: 01 56 34 118 📞
Ime: MEDITRINA, družba za trženje medicinskih pripomočkov in opreme d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2336774000
Poštni naslov: Dunajska cesta199
Ime: MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
Nacionalna registrska številka:
1906348000
Poštni naslov: Brodišče012
E-naslov: info@medical-intertrade.si 📧
Telefon: 01 25 29 113 📞
Ime: MARK MEDICAL trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5694787000
Poštni naslov: Partizanska cesta109
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
E-naslov: jn-si@mark-medical.com 📧
Telefon: 05 7070 200 📞
Ime: CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1864840000
Poštni naslov: Peričeva ulica 19
Ime: ROGA MEDICINSKE INTERVENCIJE, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6546927000
Poštni naslov: Rimska cesta001
Poštna številka: 3240
Poštno mesto: Šmarje pri Jelšah
Regija: Savinjska 🏙️
E-naslov: info@rogamedint.si 📧
Telefon: 08 20 55 480 📞
Ime: Medtronic, trgovina z medicinsko tehnologijo in opremo d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6937071000
Poštni naslov: Ameriška ulica008
E-naslov: tanja.sukic@medtronic.com 📧
Telefon: 051 212 446 📞
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 1593abcc-2b4e-4ab0-8e80-6b36caeac8a6-01
Vir: OJS 2026/S 170-606646 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕