Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana
Ministrstvo za javno upravo
Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-06. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-29.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj?- • Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah › Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-29 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-03 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Sprejet »Etični kodeks« zaposlovanja
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-06 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-06 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo samodejno v sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-06 14:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-23 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za javno upravo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Tržaška cesta 21
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.mju@gov.si 📧
Telefon: 01 478 83 30 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-javno-upravo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUyNTkyO09ES0xJTUUtMTZfMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74603 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 103-373767 (2026-05-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana
Referenčna številka:
ODKLIME-16/2026;
Kratek opis:
Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin 📦
Opis
Notranji identifikator:
486841
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Sprejet »Etični kodeks« zaposlovanja
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-06 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-06 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo samodejno v sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-06 14:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo samodejno v sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-23 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za javno upravo
Nacionalna registrska številka:
2482762000
Poštni naslov: Tržaška cesta 21
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.mju@gov.si 📧
Telefon: 01 478 83 30 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-javno-upravo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUyNTkyO09ES0xJTUUtMTZfMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74603 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 103-373767 (2026-05-29)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 228773.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 138455.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 138455.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 138455.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-27 📅
Naslov: Pogodba št. C3130-26-053014 za »Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana«.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 138455.0000 💰
Najnižja ponudba: 138455.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 138455.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: ASTECH d.o.o., servisiranje strojnih instalacij
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Obrtna cona Logatec006A
Poštna številka: 1370
Poštno mesto: Logatec
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: astech@astech.si 📧
Telefon: 01 750 85 00 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: e73ce49d-3aa1-4736-9168-a83733068d49-01
Vir: OJS 2026/S 171-609960 (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 228773.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 138455.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 138455.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 138455.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
551706
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
C3130-26-053014
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-27 📅
Naslov: Pogodba št. C3130-26-053014 za »Vzdrževanje klimatskih naprav v sistemskih in drugih prostorih na posameznih lokacijah ministrstev na območju mesta Ljubljana«.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 138455.0000 💰
Najnižja ponudba: 138455.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 138455.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: ASTECH d.o.o., servisiranje strojnih instalacij
Nacionalna registrska številka:
1661078000
Poštni naslov: Obrtna cona Logatec006A
Poštna številka: 1370
Poštno mesto: Logatec
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: astech@astech.si 📧
Telefon: 01 750 85 00 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: e73ce49d-3aa1-4736-9168-a83733068d49-01
Vir: OJS 2026/S 171-609960 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve popravila in vzdrževanja (13 nova javna naročila)
- Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah (1)
- Popravilo in vzdrževanje javnih stranišč
- Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja
- Storitve popravila in vzdrževanja električnih in strojnih inštalacij pri gradnjah
- Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin (1)
- Storitve popravila in vzdrževanja premičnih stopnic
- Storitve vzdrževanja dvigal