Vzdrževanje klimatskih naprav

Univerzitetni klinični center Maribor

Vzdrževanje klimatskih naprav Predmet javnega naročila je storitev rednega vzdrževanja in izrednega vzdrževanja (popravila) klimatskih naprav opredeljenih v Specifikaciji zahtev naročnika in seznamu opreme. Javno naročilo je razdeljeno na naslednje sklope: Sklop 1 Vzdrževanje hladilnega agregata Centra za informatiko Sklop 2 Vzdrževanje »split« sistemov in vodnih konvektorjev Sklop 3 Vzdrževanje hladilnih agregatov večjih moči Ponudnik lahko odda ponudbo za izvajanje storitev, ki so predmet tega javnega naročila, v celoti ali po posameznem sklopu. Predmet tega javnega naročila je tudi dobava vseh rezervnih delov in potrošnega materiala potrebnega za izvajanje storitev iz prvega odstavka.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-05-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-04-22.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-04-22 Obvestilo o javnem naročilu
2026-05-15 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-11 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-22)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje klimatskih naprav
Referenčna številka: JN-72788
Kratek opis:
Vzdrževanje klimatskih naprav Predmet javnega naročila je storitev rednega vzdrževanja in izrednega vzdrževanja (popravila) klimatskih naprav opredeljenih v Specifikaciji zahtev naročnika in seznamu opreme. Javno naročilo je razdeljeno na naslednje sklope: Sklop 1 Vzdrževanje hladilnega agregata Centra za informatiko Sklop 2 Vzdrževanje »split« sistemov in vodnih konvektorjev Sklop 3 Vzdrževanje hladilnih agregatov večjih moči Ponudnik lahko odda ponudbo za izvajanje storitev, ki so predmet tega javnega naročila, v celoti ali po posameznem sklopu. Predmet tega javnega naročila je tudi dobava vseh rezervnih delov in potrošnega materiala potrebnega za izvajanje storitev iz prvega odstavka.
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3

1️⃣
Notranji identifikator: 446727
Naslov: Vzdrževanje hladilnega agregata Centra za informatiko
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-08 📅
Končni datum: 2028-08-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 1
Dodatne informacije o podaljšanju:
Skladno s 1. točko prvega odstavka 95. člena ZJN-3 lahko stranki tega sporazuma sporazumno podaljšata trajanje tega sporazuma s sklenitvijo aneksa k sporazumu, v kolikor novi postopek oddaje javnega naročila, ki se mora začeti najpozneje 60 dni pred iztekom veljavnosti tega sporazuma, ni zaključen pravočasno. Podaljšanje se lahko izvede izključno za čas do zaključka postopka oddaje javnega naročila oziroma do sklenitve novega okvirnega sporazuma, vendar največ za obdobje šestih (6) mesecev. V primeru podaljšanja trajanja tega sporazuma bo izvajalec storitve izvajal po cenah in drugih pogojih, dogovorjenih s tem sporazumom.
Pokaži več
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 446765
Naslov: Vzdrževanje »split« sistemov in vodnih konvektorjev
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-26 📅
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 446766
Naslov: Vzdrževanje hladilnih agregatov večjih moči
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-22 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-22 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/ .
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-22 11:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/ .
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-08 11:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center maribor
Nacionalna registrska številka: 5054150000
Poštni naslov: Ljubljanska ulica005
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gpisarna@ukc-mb.si 📧
Telefon: 023211000 📞
URL: https://www.ukc-mb.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTE0OTA5O09CSkFWQSAoMjApLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72788 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 079-278160 (2026-04-22)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-15)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 462075
462076
462077

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-26 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-26 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-26 11:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI5MjQwO3NwcmVtZW1iYSBSRCAoMjApLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: be69f817-816c-4a71-bee7-cbfa658b3f2c-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Na podlagi točke 1.4 Navodil ponudnikom za izdelavo ponudbe za predmetno javno naročilo, naročnik dopolnjuje oz. spreminja dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila, kot sledi v priloženi spremembi razpisne dokumentacije.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: be69f817-816c-4a71-bee7-cbfa658b3f2c-01
Vir: OJS 2026/S 094-338970 (2026-05-15)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-11)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 450000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 450000.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 266786.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 38040.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 38040.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 525890
Ocenjena vrednost brez DDV: 70000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 525891
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 525892
Ocenjena vrednost brez DDV: 80000.0000 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: 461-20-(810118)/2026-8
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-03 📅
Naslov: Okvirni sporazum za vzdrževanje klimatskih naprav - sklop 1
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 38040.0000 💰
Najnižja ponudba: 38040.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 76080.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 70000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 38040.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: ADVANT računalniški inženiring, komunikacije, svetovanje in distribucija d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1278312000
Poštni naslov: Cesta na Brdo119A
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 86470.0000 💰
Najnižja ponudba: 86470.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 172940.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 86470.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: ZELENE ENERGIJE, družba za storitve, trgovino in gradbeništvo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6136362000
Poštni naslov: Kraljeviča Marka ulica 14
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 3
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 3
Število prejetih ponudb MSP: 3
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 14870.0000 💰
Najnižja ponudba: 8883.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 17766.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 80000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 17766.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: a1927e7c-835c-43e0-9764-240f8baf591d-01
Vir: OJS 2026/S 154-560129 (2026-08-11)