Uvedba, gostovanje in najem (Saas), vzdrževanje in podpora informacijskemu sistemu za strateško, portfeljsko in projektno upravljanje
Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije
Predmet javnega naročila je uvedba, gostovanje in najem (Saas), vzdrževanje in podpora informacijskemu sistemu za strateško, portfeljsko in projektno upravljanje.
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Uvedba, gostovanje in najem (Saas), vzdrževanje in podpora informacijskemu sistemu za strateško, portfeljsko in projektno upravljanje
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 53 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): B: usposobljenost kadra
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 8 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zavod za zdravstveno zavarovanje slovenije
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Miklošičeva cesta 24
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ijn@zzzs.si 📧
Telefon: +386 13077279 📞
URL: http://zzzs.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDgwO1JEX0RJUi1MSUMtMi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78909 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-607960 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Uvedba, gostovanje in najem (Saas), vzdrževanje in podpora informacijskemu sistemu za strateško, portfeljsko in projektno upravljanje
Referenčna številka:
DIR-LIC-2-041/26-S; 430-64/2026-DI/49
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je uvedba, gostovanje in najem (Saas), vzdrževanje in podpora informacijskemu sistemu za strateško, portfeljsko in projektno upravljanje.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora 📦
Opis
Notranji identifikator:
551300
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 53 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): B: usposobljenost kadra
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 8 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zavod za zdravstveno zavarovanje slovenije
Nacionalna registrska številka:
5554195000
Poštni naslov: Miklošičeva cesta 24
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ijn@zzzs.si 📧
Telefon: +386 13077279 📞
URL: http://zzzs.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDgwO1JEX0RJUi1MSUMtMi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78909 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-607960 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora (>20 nova javna naročila)
- Internetne storitve
- Podatkovne storitve (1)
- Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi (8)
- Storitve računalniške podpore in svetovanja (1)
- Storitve računalniške revizije in preskušanja
- Storitve računalniškega varnostnega kopiranja in kataloške pretvorbe
- Storitve računalniških omrežij
- Storitve svetovanja pri strojni opremi
- Z računalniki povezane storitve (1)