Sukcesivna dobava dentalnega materiala in instrumentarija za izvajanje študijskega procesa
Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava dentalnega materiala in instrumentarija za izvajanje študijskega procesa, ki je razdeljen na štiri sklope. Ponovitev.
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj?- • Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave › Pribor za endodontijo
- • Zobozdravniško potrošno blago › Cementna podlaga
- • Zobozdravniško potrošno blago › Zobje
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava dentalnega materiala in instrumentarija za izvajanje študijskega procesa
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 4
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 4
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Dobava endodontskega materiala
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Dobava endodontskega materiala
Dodatni izdelki/storitve: Pribor za endodontijo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 24 mesecev
Trajanje pogodbe, okvirnega sporazuma ali dinamičnega nabavnega sistema
Ta pogodba se lahko podaljša ✅
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Dobava materiala za kompozitne zalivke in dentalnih cementov
Opis javnega naročila: Dobava materiala za kompozitne zalivke in dentalnih cementov
Dodatni izdelki/storitve: Cementna podlaga 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Dobava potrošnega dentalnega materiala (razno)
Opis javnega naročila: Dobava potrošnega dentalnega materiala (razno)
Dodatni izdelki/storitve: Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Dobava študijskih pripomočkov za dentalno dejavnost
Opis javnega naročila: Dobava študijskih pripomočkov za dentalno dejavnost
Dodatni izdelki/storitve: Zobje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-15 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, medicinska fakulteta
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vrazov trg 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dekanat@mf.uni-lj.si 📧
Telefon: 01 543 77 00 📞
URL: https://www.mf.uni-lj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTc0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEgNDAxLTI4XzIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78798 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-599903 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava dentalnega materiala in instrumentarija za izvajanje študijskega procesa
Referenčna številka:
401-28/2026
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava dentalnega materiala in instrumentarija za izvajanje študijskega procesa, ki je razdeljen na štiri sklope. Ponovitev.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 4
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 4
1️⃣
Notranji identifikator:
550494
Naslov: Dobava endodontskega materiala
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Dobava endodontskega materiala
Dodatni izdelki/storitve: Pribor za endodontijo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 24 mesecev
Trajanje pogodbe, okvirnega sporazuma ali dinamičnega nabavnega sistema
Ta pogodba se lahko podaljša ✅
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550495
Naslov: Dobava materiala za kompozitne zalivke in dentalnih cementov
Opis javnega naročila: Dobava materiala za kompozitne zalivke in dentalnih cementov
Dodatni izdelki/storitve: Cementna podlaga 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550496
Naslov: Dobava potrošnega dentalnega materiala (razno)
Opis javnega naročila: Dobava potrošnega dentalnega materiala (razno)
Dodatni izdelki/storitve: Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550497
Naslov: Dobava študijskih pripomočkov za dentalno dejavnost
Opis javnega naročila: Dobava študijskih pripomočkov za dentalno dejavnost
Dodatni izdelki/storitve: Zobje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-15 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, medicinska fakulteta
Nacionalna registrska številka:
1627066000
Poštni naslov: Vrazov trg 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dekanat@mf.uni-lj.si 📧
Telefon: 01 543 77 00 📞
URL: https://www.mf.uni-lj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTc0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEgNDAxLTI4XzIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78798 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-599903 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego (>20 nova javna naročila)
- Medicinska oprema (16)