Storitve vzdrževanja sistema centralnih nadzornih orodij, vključno z najemom licenčne programske opreme
Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije
Natančneje je predmet javnega naročila, opisan v obrazcu: - V-3 »Predračun«, - V-5 »Tehnične specifikacije« in - V-7 »Vzorec pogodbe«.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-18.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj?- • Programski paketi in informacijski sistemi
- • Storitve, povezane s programsko opremo › Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-18 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-31 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve vzdrževanja sistema centralnih nadzornih orodij, vključno z najemom licenčne programske opreme
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme 📦
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Merilo 2: Dodatna usposobljenost strokovnjakov (največ 10 točk)
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-22 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v inf. sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-06-22 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v inf. sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-05 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zavod za zdravstveno zavarovanje slovenije
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Miklošičeva cesta 24
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ijn@zzzs.si 📧
Telefon: +386 13077279 📞
URL: http://zzzs.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI5NDc3O1JEIG9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73927 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 095-342066 (2026-05-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve vzdrževanja sistema centralnih nadzornih orodij, vključno z najemom licenčne programske opreme
Referenčna številka:
IC-NS-010-014/26-S
Kratek opis:
Natančneje je predmet javnega naročila, opisan v obrazcu:
- V-3 »Predračun«,
- V-5 »Tehnične specifikacije« in
- V-7 »Vzorec pogodbe«.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme 📦
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Opis
Notranji identifikator:
462306
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Merilo 2: Dodatna usposobljenost strokovnjakov (največ 10 točk)
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-22 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v inf. sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-06-22 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v inf. sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-05 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zavod za zdravstveno zavarovanje slovenije
Nacionalna registrska številka:
5554195000
Poštni naslov: Miklošičeva cesta 24
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ijn@zzzs.si 📧
Telefon: +386 13077279 📞
URL: http://zzzs.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI5NDc3O1JEIG9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73927 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 095-342066 (2026-05-18)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 217000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 209223.3100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 209223.3100 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 209223.3100 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-27 📅
Naslov: Pogodba o CNO - Licence, vzdrževanje in dodatne storitve
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 209223.3100 💰
Najnižja ponudba: 209223.3100 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 209223.3100 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 2
Identifikator ponudbe:
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan ✅
Opis:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Delež (%): 35.0000
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje:
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: Kontron SI, sistemske integracije, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta006
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d63380a8-45ab-4c8e-a27c-47bb6b6b3d01-01
Vir: OJS 2026/S 168-602508 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 217000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 209223.3100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 209223.3100 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 209223.3100 💰
Opis
Notranji identifikator:
550716
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
430-21/2026-DI/56
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-27 📅
Naslov: Pogodba o CNO - Licence, vzdrževanje in dodatne storitve
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 209223.3100 💰
Najnižja ponudba: 209223.3100 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 209223.3100 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 2
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan ✅
Opis:
Podizvajalec bo za ponudnika izvedel storitve:
- vzdrževanje in implementacija novih storitev, dogovorjenih skupaj z naročnikom, glede Progress WhatsUp Gold programske opreme.
- pomoč pri vzdrževanju OT Operations bridge manager in OT Sitescope programske opreme.
Pokaži več
LOT-0000
Delež (%): 35.0000
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje:
Podizvajalec bo za ponudnika izvedel storitve:
- vzdrževanje in implementacija novih storitev, dogovorjenih skupaj z naročnikom, glede Progress WhatsUp Gold programske opreme.
- pomoč pri vzdrževanju OT Operations bridge manager in OT Sitescope programske opreme.
Pokaži več
Ime in naslov izvajalca
Ime: Kontron SI, sistemske integracije, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
9750681000
Poštni naslov: Leskoškova cesta006
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d63380a8-45ab-4c8e-a27c-47bb6b6b3d01-01
Vir: OJS 2026/S 168-602508 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora (>20 nova javna naročila)