Storitve svetovalnega inženirja pri projektu "Vrtec Komenda - rekonstrukcija in prizidava", pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki
Občina Komenda
V okviru javnega naročila je predvidena izvedba storitev svetovalnega inženirja pri projektu »Vrtec Komenda – rekonstrukcija in prizidava«, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-05-27. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-04-22.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-18 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-22)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve svetovalnega inženirja pri projektu "Vrtec Komenda - rekonstrukcija in prizidava", pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 26 mesecev
Največje število podaljšanj: 999999
Dodatne informacije o podaljšanju: Skladno z določili iz vzorca pogodbe.
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 95.0000
Merilo kakovosti (ime): Kvalifikacije s področja energetsko učinkovite oziroma trajnostne gradnje
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-27 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-27 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Skupina ponudnikov, ki se ji odda naročilo, mora imeti določeno pravno obliko ✅
Datum odprtja: 2026-05-27 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-11 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Pravna oblika, ki jo mora prevzeti skupina gospodarskih subjektov, ki jim bo oddano naročilo: Opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina komenda
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zajčeva cesta 23
Poštna številka: 1218
Poštno mesto: Komenda
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@komenda.si 📧
Telefon: +38617247400 📞
URL: http://www.komenda.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTE1MDM0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72830 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 079-278605 (2026-04-22)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve svetovalnega inženirja pri projektu "Vrtec Komenda - rekonstrukcija in prizidava", pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki
Referenčna številka:
JN-72830
Kratek opis:
V okviru javnega naročila je predvidena izvedba storitev svetovalnega inženirja pri projektu »Vrtec Komenda – rekonstrukcija in prizidava«, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve 📦
Opis
Notranji identifikator:
446902
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 26 mesecev
Največje število podaljšanj: 999999
Dodatne informacije o podaljšanju: Skladno z določili iz vzorca pogodbe.
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 95.0000
Merilo kakovosti (ime): Kvalifikacije s področja energetsko učinkovite oziroma trajnostne gradnje
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-27 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-27 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Skupina ponudnikov, ki se ji odda naročilo, mora imeti določeno pravno obliko ✅
Datum odprtja: 2026-05-27 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-11 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Pravna oblika, ki jo mora prevzeti skupina gospodarskih subjektov, ki jim bo oddano naročilo: Opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina komenda
Nacionalna registrska številka:
1332155000
Poštni naslov: Zajčeva cesta 23
Poštna številka: 1218
Poštno mesto: Komenda
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@komenda.si 📧
Telefon: +38617247400 📞
URL: http://www.komenda.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTE1MDM0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72830 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 079-278605 (2026-04-22)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 489530.9500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 448162.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 551200.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 448162.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-20 📅
Naslov: POGODBA številka 430-0054/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 551200.0000 💰
Najnižja ponudba: 448162.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 448162.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: EUTRIP, komuniciranje, svetovanje, raziskovanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kidričeva ulica 24
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: projekti.eutrip@gmail.com 📧
Telefon: +386 59032045 📞
URL: https://www.eutrip.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 6dfd2fa5-6b98-4f5c-ba27-f7d34ac67617-01
Vir: OJS 2026/S 159-574991 (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 489530.9500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 448162.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 551200.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 448162.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
527377
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
430-0054/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-20 📅
Naslov: POGODBA številka 430-0054/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 551200.0000 💰
Najnižja ponudba: 448162.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 448162.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: EUTRIP, komuniciranje, svetovanje, raziskovanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1619659000
Poštni naslov: Kidričeva ulica 24
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: projekti.eutrip@gmail.com 📧
Telefon: +386 59032045 📞
URL: https://www.eutrip.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 6dfd2fa5-6b98-4f5c-ba27-f7d34ac67617-01
Vir: OJS 2026/S 159-574991 (2026-08-18)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve (>20 nova javna naročila)
- Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve (7)
- Inženirske storitve (13)
- Laboratorijske storitve
- Storitve spremljanja in nadzora
- Storitve svetovanja glede oskrbe z vodo in odpadkov
- Storitve tehničnega testiranja, analize in svetovanja
- Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve (3)
- Storitve, povezane z gradbeništvom