Srčni spodbujevalniki
Splošna bolnišnica Dr. Franca Derganca Nova Gorica
Predmet javnega naročila je dobava srčnih spodbujevalnikov in potrošnega materiala po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: Sklop 1: Srčni spod.-Ostalo oprema; Šifra JR: 1615-1 Sklop 2: Srčni spod.-Ostalo spodbujevalniki; Šifra JR: 1615-2 Sklop 3: Srčni spod.-Ostalo ICD; Šifra JR: 1615-3 Sklop 4: Srčni spod.-Ostalo CRT; Šifra JR: 1615-4 Sklop 5: Srčni spod.-Ostalo snemalniki ritma; Šifra JR: 1615-5 Sklop 6: Srčni spod.-Ostalo elektrofiziologija; Šifra JR: 1615-6 Sklop 7: Srčni spod.-Sis.za perkut.tromb.pri plju; Šifra JR: 1615-7 Sklop 8: Srčni spod.-oprema upogljivi stileti; Šifra JR: 1615-8 Sklop 9: Srčni spod.-oprema ICD-Uvajalo CRT; Šifra JR: 1615-9 Sklop 10: Srčni spod.-pokrivala zaščita razprš.sev; Šifra JR: 1615-10 Sklop 11: Srčni spod.-prip.vstav.elektr.koron.sin; Šifra JR: 1615-11.
RokDeadline 2026-10-07
Kdo? Kaj?- • Medicinska oprema › Proizvodi za medicinsko uporabo
- • Naprave za podporo srčne funkcije › Naprave za stimulacijo srca
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Obvestilo o javnem naročilu |
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Srčni spodbujevalniki
Referenčna številka:
200-23/2026
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 11
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 11
1️⃣
Notranji identifikator:
550811
Naslov: Srčni spod.-Ostalo oprema
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo oprema
Dodatni izdelki/storitve: Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550812
Naslov: Srčni spod.-Ostalo spodbujevalniki
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo spodbujevalniki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550813
Naslov: Srčni spod.-Ostalo ICD
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo ICD
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550814
Naslov: Srčni spod.-Ostalo CRT
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo CRT
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
550815
Naslov: Srčni spod.-Ostalo snemalniki ritma
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo snemalniki ritma
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
550816
Naslov: Srčni spod.-Ostalo elektrofiziologija
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Ostalo elektrofiziologija
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
550817
Naslov: Srčni spod.-Sis.za perkut.tromb.pri plju
Opis javnega naročila: Srčni spod.-Sis.za perkut.tromb.pri plju
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
550818
Naslov: Srčni spod.-oprema upogljivi stileti
Opis javnega naročila: Srčni spod.-oprema upogljivi stileti
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
550819
Naslov: Srčni spod.-oprema ICD-Uvajalo CRT
Opis javnega naročila: Srčni spod.-oprema ICD-Uvajalo CRT
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
550820
Naslov: Srčni spod.-pokrivala zaščita razprš.sev
Opis javnega naročila: Srčni spod.-pokrivala zaščita razprš.sev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
550821
Naslov: Srčni spod.-prip.vstav.elektr.koron.sin
Opis javnega naročila: Srčni spod.-prip.vstav.elektr.koron.sin
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-07 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 10
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-25 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
Nacionalna registrska številka:
5055695000
Poštni naslov: Ulica padlih borcev013A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: sjn@sbng.si 📧
Telefon: +386053301580 📞
URL: https://www.sbng.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMTc1O1JELW9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78843 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 169-604903 (2026-09-01)