Redno vzdrževanje nove glavne ceste GC 1-2 Hajdina - Ormož, odsek Markovci - Gorišnica - Ormož

Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.

Redno vzdrževanje nove glavne ceste GC 1-2 Hajdina - Ormož, odsek Markovci - Gorišnica - Ormož

Rok

Deadline 2026-10-13

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-09-03 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Redno vzdrževanje nove glavne ceste GC 1-2 Hajdina - Ormož, odsek Markovci - Gorišnica - Ormož
Referenčna številka: 000102/2026
Kratek opis:
Redno vzdrževanje nove glavne ceste GC 1-2 Hajdina - Ormož, odsek Markovci - Gorišnica - Ormož
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo 📦
Opis
Notranji identifikator: 551582
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 60 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-13 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-13 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-10-13 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-25 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Družba za avtoceste v republiki sloveniji d.d.
Nacionalna registrska številka: 5814251000
Poštni naslov: Ulica XIV. divizije004
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javno.narocanje@dars.si 📧
Telefon: +3861 518 8304 📞
URL: http://www.dars.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNzgwO09iamF2bGplbmEgUkQgMTAyLTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78977 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 171-611061 (2026-09-03)