Potrošni material za potrebe OP strok
Splošna bolnišnica Dr. Franca Derganca Nova Gorica
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za potrebe OP strok po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: 1606.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-14.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
- • AdvaMed, prodaja medicinskih pripomočkov na debelo, d.o.o.
- • Anmedic, družba za trgovino s profesionalno medicinsko opremo in pripomočki, d.o.o.
- • Bormia, trgovina in storitve, d.o.o.
- • CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
- • CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
- • Combic Podjetje za inženiring, zastopanje in trgovino d.o.o. Podnanos
- • Impakta Ortomed, družba za trženje kirurških medicinskih pripomočkov, d.o.o.
- • INTERPART trgovina na debelo in drobno, posredništvo, d.o.o.
- • IRIS, Mednarodna trgovina, d.o.o.
- • J.S. Evro-medical Company družba za trgovino, proizvodnjo in storitve d.o.o.
- • Johnson & Johnson S.E. Podružnica Ljubljana
- • KARL STORZ Endoskopija d.o.o.
- • Kastor - medical dental podjetje za veleprodajo, zastopanje, inženiring in zunanjo trgovino, ljubljana, vošnjakova 6
- • Mark Medical trgovina in storitve d.o.o.
- • MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
- • MEDICOTEHNA podjetje za zastopanje in inženiring d.o.o.
- • MEDIMPEKS Trgovina in zastopstvo d.o.o.
- • MEDIP, PRODAJA MEDICINSKE OPREME d.o.o.
- • Medis, farmacevtska družba, d.o.o.
- • MEDITRADE, Podjetje za zunanjo in notranjo trgovino d.o.o.
- • MINAMed, družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
- • MM Surgical družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
- • Olympus Czech Group, Podružnica Ljubljana
- • PAUL HARTMANN ADRIATIC, družba za medicinske proizvode in storitve na področju preventive, diagnostike, higiene in zdravstvene
- • PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
- • Promed trgovanje in trženje z medicinskim materialom, d.o.o.
- • SAN.KO.M., trgovina, proizvodnja in kooperacija, d.o.o.
- • Sanolabor, podjetje za prodajo medicinskih, laboratorijskih in farmacevtskih proizvodov, d.d.
- • Simps's podjetje za svetovanje, inženiring, marketing, prodajo in servis, d.o.o.
- • TehMed, trgovina, storitve, svetovanje d.o.o.
- • Tosama Tovarna sanitetnega materiala d.o.o.
- • Trend Medikal družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-14 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-21 | Obvestilo o oddaji naročila |
| 2026-08-24 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Potrošni material za potrebe OP strok
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 35
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica padlih borcev 13A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: sjn@sbng.si 📧
Telefon: +386053301580 📞
URL: https://www.sbng.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI4OTM5O1JELW9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73774 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 094-335764 (2026-05-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Potrošni material za potrebe OP strok
Referenčna številka:
200-14/2026
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za potrebe OP strok po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: 1606.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Opis
Notranji identifikator:
461713
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 35
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
Nacionalna registrska številka:
5055695000
Poštni naslov: Ulica padlih borcev 13A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: sjn@sbng.si 📧
Telefon: +386053301580 📞
URL: https://www.sbng.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI4OTM5O1JELW9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73774 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 094-335764 (2026-05-14)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2267532.3400 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 1119120.2900 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 331141.4600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 594.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-13 📅
Naslov: Potrošni material za potrebe OP strok
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 40
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 40
Število prejetih ponudb MSP: 5
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 331141.4600 💰
Najnižja ponudba: 594.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 1119120.2900 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1119120.2900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Vodja ponudnika ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: AdvaMed, prodaja medicinskih pripomočkov na debelo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Dunajska cesta433
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@advamed.si 📧
Telefon: +386 18109504 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: ANMEDIC, družba za trgovino s profesionalno medicinsko opremo in pripomočki, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Šmartinska cesta053
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
E-naslov: info@anmedic.si 📧
Telefon: +386 59079838 📞
Ime: BORMIA, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Mirce014
Poštna številka: 5270
Poštno mesto: Ajdovščina
Regija: Goriška 🏙️
E-naslov: tendersslo@bormiamed.com 📧
Telefon: +386 59077870 📞
Ime: CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Peričeva ulica 19
E-naslov: info@cardio.si 📧
Telefon: +386 15107640 📞
Ime: CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Špruha001
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
E-naslov: info@cardiomedical.si 📧
Telefon: +386 15107400 📞
Ime: COMBIC Podjetje za inženiring, zastopanje in trgovino d.o.o. Podnanos
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Podnanos 66A
Poštna številka: 5272
Poštno mesto: Podnanos
E-naslov: info@combic.si 📧
Telefon: +386 53671710 📞
Ime: IMPAKTA ORTOMED, družba za trženje kirurških medicinskih pripomočkov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta v Gorice034C
Ime: INTERPART trgovina na debelo in drobno, posredništvo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta na Brdo 85
E-naslov: narocila@interpart.si 📧
Telefon: +386 14231885 📞
Ime: IRIS, Mednarodna trgovina, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta v Gorice008
E-naslov: info@iris.si 📧
Telefon: +386 12006650 📞
Ime: J.S. EVRO-MEDICAL COMPANY družba za trgovino, proizvodnjo in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Jarnikova ulica 7
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Savinjska 🏙️
E-naslov: js.evro.medical@amis.net 📧
Telefon: +386 23004160 📞
Ime: JOHNSON & JOHNSON S.E. Podružnica Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Ime: KARL STORZ Endoskopija d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta v Gorice034B
Ime: KASTOR - MEDICAL DENTAL podjetje za veleprodajo, zastopanje, inženiring in zunanjo trgovino, Ljubljana, Vošnjakova 6
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vošnjakova ulica 6
E-naslov: kastor@kastor-md.si 📧
Telefon: +386 14327400 📞
Ime: MARK MEDICAL trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Partizanska cesta109
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Ime: MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brodišče012
E-naslov: info@medical-intertrade.si 📧
Telefon: +386 41598200 📞
Ime: MEDICOTEHNA podjetje za zastopanje in inženiring d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zadobrovška cesta 42A
Poštna številka: 1260
Poštno mesto: Ljubljana - Polje
E-naslov: narocila@medicotehna.si 📧
Telefon: +386 15291543 📞
Ime: MEDIMPEKS Trgovina in zastopstvo d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vrtojbenska cesta 19A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
E-naslov: info@medimpeks.si 📧
Telefon: +386 82505 44 📞
Ime: MEDIP, PRODAJA MEDICINSKE OPREME d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Krumperška ulica 11
Poštna številka: 1230
Poštno mesto: Domžale
Ime: MEDIS, farmacevtska družba, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brnčičeva ulica001
URL: http://www.medis.si 🌏
Ime: MEDITRADE, Podjetje za zunanjo in notranjo trgovino d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brnčičeva ulica017B
E-naslov: javna.narocila@meditrade.si 📧
Telefon: 01 585 4600 📞
Ime: MINAMed, družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta009E
E-naslov: info@mina-med.com 📧
Ime: MM SURGICAL družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica ob hrastih 24
Poštna številka: 1291
Poštno mesto: Škofljica
E-naslov: mm.surgical@siol.net 📧
Telefon: +386 12362156 📞
Ime: Olympus Czech Group, Podružnica Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Litijska cesta 259
Poštna številka: 1261
Poštno mesto: Ljubljana - Dobrunje
E-naslov: et@olympus.si 📧
Telefon: +386 12363329 📞
Ime: PAUL HARTMANN ADRIATIC, družba za medicinske proizvode in storitve na področju preventive, diagnostike, higiene in zdravstvene oskrbe d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Letališka cesta029C
E-naslov: razpisi@hartmann.info 📧
Telefon: +386 15484588 📞
Ime: PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta na Brdo085
E-naslov: pro-gem@siol.net 📧
Telefon: +386 14233702 📞
Ime: PROMED trgovanje in trženje z medicinskim materialom, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta 9C
E-naslov: javni.razpisi@promed.si 📧
Telefon: +386 15202367 📞
Ime: SAN.KO.M., trgovina, proizvodnja in kooperacija, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ježica017
Ime: SANOLABOR, podjetje za prodajo medicinskih, laboratorijskih in farmacevtskih proizvodov, d.d.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta004
E-naslov: javna.narocila@sanolabor.si 📧
Telefon: +386 15854211 📞
Ime: SIMPS'S podjetje za svetovanje, inženiring, marketing, prodajo in servis, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Motnica 3
E-naslov: javna.narocila@simpss.si 📧
Telefon: +386 15621338 📞
Ime: TehMed, trgovina, storitve, svetovanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Neubergerjeva ulica007
E-naslov: info@tehmed.si 📧
Telefon: +386 41 745220 📞
Ime: TOSAMA Tovarna sanitetnega materiala d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Šaranovičeva cesta035
E-naslov: natasa.cerin@tosama.si 📧
Telefon: +386 51249768 📞
Ime: TREND MEDIKAL družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica Marjana Kozine 66
Poštna številka: 8000
Poštno mesto: Novo mesto
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
E-naslov: info@trend-medikal.si 📧
Telefon: +386 41693190 📞
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 885da2a3-613d-46bd-8a90-d648256ee235-01
Vir: OJS 2026/S 162-584088 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2267532.3400 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 1119120.2900 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 331141.4600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 594.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
528365
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
200-14/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-13 📅
Naslov: Potrošni material za potrebe OP strok
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 40
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 40
Število prejetih ponudb MSP: 5
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 331141.4600 💰
Najnižja ponudba: 594.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 1119120.2900 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1119120.2900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Vodja ponudnika ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: AdvaMed, prodaja medicinskih pripomočkov na debelo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
8105626000
Poštni naslov: Dunajska cesta433
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@advamed.si 📧
Telefon: +386 18109504 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: ANMEDIC, družba za trgovino s profesionalno medicinsko opremo in pripomočki, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6969186000
Poštni naslov: Šmartinska cesta053
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
E-naslov: info@anmedic.si 📧
Telefon: +386 59079838 📞
Ime: BORMIA, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3867030000
Poštni naslov: Mirce014
Poštna številka: 5270
Poštno mesto: Ajdovščina
Regija: Goriška 🏙️
E-naslov: tendersslo@bormiamed.com 📧
Telefon: +386 59077870 📞
Ime: CARDIO trgovina in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1864840000
Poštni naslov: Peričeva ulica 19
E-naslov: info@cardio.si 📧
Telefon: +386 15107640 📞
Ime: CARDIO MEDICAL družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1420780000
Poštni naslov: Špruha001
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
E-naslov: info@cardiomedical.si 📧
Telefon: +386 15107400 📞
Ime: COMBIC Podjetje za inženiring, zastopanje in trgovino d.o.o. Podnanos
Nacionalna registrska številka:
5318734000
Poštni naslov: Podnanos 66A
Poštna številka: 5272
Poštno mesto: Podnanos
E-naslov: info@combic.si 📧
Telefon: +386 53671710 📞
Ime: IMPAKTA ORTOMED, družba za trženje kirurških medicinskih pripomočkov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2336782000
Poštni naslov: Cesta v Gorice034C
Ime: INTERPART trgovina na debelo in drobno, posredništvo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5325579000
Poštni naslov: Cesta na Brdo 85
E-naslov: narocila@interpart.si 📧
Telefon: +386 14231885 📞
Ime: IRIS, Mednarodna trgovina, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5302889000
Poštni naslov: Cesta v Gorice008
E-naslov: info@iris.si 📧
Telefon: +386 12006650 📞
Ime: J.S. EVRO-MEDICAL COMPANY družba za trgovino, proizvodnjo in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5813590000
Poštni naslov: Jarnikova ulica 7
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Savinjska 🏙️
E-naslov: js.evro.medical@amis.net 📧
Telefon: +386 23004160 📞
Ime: JOHNSON & JOHNSON S.E. Podružnica Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5872057000
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Ime: KARL STORZ Endoskopija d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3686582000
Poštni naslov: Cesta v Gorice034B
Ime: KASTOR - MEDICAL DENTAL podjetje za veleprodajo, zastopanje, inženiring in zunanjo trgovino, Ljubljana, Vošnjakova 6
Nacionalna registrska številka:
5358833000
Poštni naslov: Vošnjakova ulica 6
E-naslov: kastor@kastor-md.si 📧
Telefon: +386 14327400 📞
Ime: MARK MEDICAL trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5694787000
Poštni naslov: Partizanska cesta109
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Ime: MEDICAL INTERTRADE, d.o.o., promet z zdravili in sanitetnim materialom
Nacionalna registrska številka:
1906348000
Poštni naslov: Brodišče012
E-naslov: info@medical-intertrade.si 📧
Telefon: +386 41598200 📞
Ime: MEDICOTEHNA podjetje za zastopanje in inženiring d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5403324000
Poštni naslov: Zadobrovška cesta 42A
Poštna številka: 1260
Poštno mesto: Ljubljana - Polje
E-naslov: narocila@medicotehna.si 📧
Telefon: +386 15291543 📞
Ime: MEDIMPEKS Trgovina in zastopstvo d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6321372000
Poštni naslov: Vrtojbenska cesta 19A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
E-naslov: info@medimpeks.si 📧
Telefon: +386 82505 44 📞
Ime: MEDIP, PRODAJA MEDICINSKE OPREME d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3684083000
Poštni naslov: Krumperška ulica 11
Poštna številka: 1230
Poštno mesto: Domžale
Ime: MEDIS, farmacevtska družba, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5294401000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica001
URL: http://www.medis.si 🌏
Ime: MEDITRADE, Podjetje za zunanjo in notranjo trgovino d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5475180000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica017B
E-naslov: javna.narocila@meditrade.si 📧
Telefon: 01 585 4600 📞
Ime: MINAMed, družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
8042047000
Poštni naslov: Leskoškova cesta009E
E-naslov: info@mina-med.com 📧
Ime: MM SURGICAL družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1213610000
Poštni naslov: Ulica ob hrastih 24
Poštna številka: 1291
Poštno mesto: Škofljica
E-naslov: mm.surgical@siol.net 📧
Telefon: +386 12362156 📞
Ime: Olympus Czech Group, Podružnica Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
6808433000
Poštni naslov: Litijska cesta 259
Poštna številka: 1261
Poštno mesto: Ljubljana - Dobrunje
E-naslov: et@olympus.si 📧
Telefon: +386 12363329 📞
Ime: PAUL HARTMANN ADRIATIC, družba za medicinske proizvode in storitve na področju preventive, diagnostike, higiene in zdravstvene oskrbe d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1710125000
Poštni naslov: Letališka cesta029C
E-naslov: razpisi@hartmann.info 📧
Telefon: +386 15484588 📞
Ime: PRO-GEM svetovanje, marketing, d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5493862000
Poštni naslov: Cesta na Brdo085
E-naslov: pro-gem@siol.net 📧
Telefon: +386 14233702 📞
Ime: PROMED trgovanje in trženje z medicinskim materialom, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5718465000
Poštni naslov: Leskoškova cesta 9C
E-naslov: javni.razpisi@promed.si 📧
Telefon: +386 15202367 📞
Ime: SAN.KO.M., trgovina, proizvodnja in kooperacija, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5386276000
Poštni naslov: Ježica017
Ime: SANOLABOR, podjetje za prodajo medicinskih, laboratorijskih in farmacevtskih proizvodov, d.d.
Nacionalna registrska številka:
5000823000
Poštni naslov: Leskoškova cesta004
E-naslov: javna.narocila@sanolabor.si 📧
Telefon: +386 15854211 📞
Ime: SIMPS'S podjetje za svetovanje, inženiring, marketing, prodajo in servis, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5329108000
Poštni naslov: Motnica 3
E-naslov: javna.narocila@simpss.si 📧
Telefon: +386 15621338 📞
Ime: TehMed, trgovina, storitve, svetovanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3896447000
Poštni naslov: Neubergerjeva ulica007
E-naslov: info@tehmed.si 📧
Telefon: +386 41 745220 📞
Ime: TOSAMA Tovarna sanitetnega materiala d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5033195000
Poštni naslov: Šaranovičeva cesta035
E-naslov: natasa.cerin@tosama.si 📧
Telefon: +386 51249768 📞
Ime: TREND MEDIKAL družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6112757000
Poštni naslov: Ulica Marjana Kozine 66
Poštna številka: 8000
Poštno mesto: Novo mesto
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
E-naslov: info@trend-medikal.si 📧
Telefon: +386 41693190 📞
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 885da2a3-613d-46bd-8a90-d648256ee235-01
Vir: OJS 2026/S 162-584088 (2026-08-21)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2267532.3400 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 2241305.5400 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 331141.4600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 594.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 331141.4600 💰
Najnižja ponudba: 594.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 2241305.5400 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2241305.5400 EUR 💰
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: af4620b1-f823-4891-8793-ad6263cd026a-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: af4620b1-f823-4891-8793-ad6263cd026a-01
Vir: OJS 2026/S 163-585915 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2267532.3400 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 2241305.5400 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 331141.4600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 594.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
528882
Oddaja naročila
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 331141.4600 💰
Najnižja ponudba: 594.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 2241305.5400 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 2267532.3400 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2241305.5400 EUR 💰
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: af4620b1-f823-4891-8793-ad6263cd026a-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Popravek objave zaradi napačnega termina na izpisu artiklov in posledično napačnega izračuna vrednosti okvirnega sporazuma.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: af4620b1-f823-4891-8793-ad6263cd026a-01
Vir: OJS 2026/S 163-585915 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕