Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Univerzitetni klinični center Maribor
Predmet javnega naročila je storitev zbiranja, prevoza, prevzema in obdelave odpadkov. Javno naročilo je razdeljeno na sledeče sklope: Sklop 1: RTG filmi Sklop 2: Odpadna embalaža Sklop 3: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi Sklop 4: Doze pod pritiskom Sklop 5: Patološki odpadki Sklop 6: Infektivni odpadki Sklop 7: Nenevarni odpadki iz zdravstva Sklop 8: Odpadne kemikalije Sklop 9: Citostatični odpadki Sklop 10. Kuhinjski odpadki Sklop 11: Odpadki iz čistilnih naprav Sklop 12: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo Sklop 13: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev Sklop 14: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov Sklop 15: Odpadni tekstil Sklop 16: Odpadne baterije Sklop 17: Kovine Sklop 18: Kosovni odpadki Sklop 19: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
RokDeadline 2026-09-28
Kdo? Kaj? Kje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obvestilo o javnem naročilu |
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Referenčna številka:
JN-78725
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Odstranjevanje in obdelava odpadkov 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 19
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 19
1️⃣
Notranji identifikator:
550091
Naslov: RTG filmi
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: RTG filmi
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2027-01-01 📅
Končni datum: 2030-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550092
Naslov: Odpadna embalaža
Opis javnega naročila: Odpadna embalaža
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550093
Naslov: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi
Opis javnega naročila: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550094
Naslov: Doze pod pritiskom
Opis javnega naročila: Doze pod pritiskom
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
550095
Naslov: Patološki odpadki
Opis javnega naročila: Patološki odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
550096
Naslov: Infektivni odpadki
Opis javnega naročila: Infektivni odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
550097
Naslov: Nenevarni odpadki iz zdravstva
Opis javnega naročila: Nenevarni odpadki iz zdravstva
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
550098
Naslov: Odpadne kemikalije
Opis javnega naročila: Odpadne kemikalije
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
550099
Naslov: Citostatični odpadki
Opis javnega naročila: Citostatični odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
550100
Naslov: Kuhinjski odpadki
Opis javnega naročila: Kuhinjski odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
550101
Naslov: Odpadki iz čistilnih naprav
Opis javnega naročila: Odpadki iz čistilnih naprav
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
550102
Naslov: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo
Opis javnega naročila: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
550103
Naslov: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev
Opis javnega naročila: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
550104
Naslov: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov
Opis javnega naročila: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Notranji identifikator:
550105
Naslov: Odpadni tekstil
Opis javnega naročila: Odpadni tekstil
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Notranji identifikator:
550106
Naslov: Odpadne baterije
Opis javnega naročila: Odpadne baterije
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Notranji identifikator:
550107
Naslov: Kovine
Opis javnega naročila: Kovine
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Notranji identifikator:
550108
Naslov: Kosovni odpadki
Opis javnega naročila: Kosovni odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Notranji identifikator:
550109
Naslov: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Opis javnega naročila: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0019
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN dne 28. 9. 2026 in se bo začelo ob 13. uri na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-11 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center maribor
Nacionalna registrska številka:
5054150000
Poštni naslov: Ljubljanska ulica005
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gpisarna@ukc-mb.si 📧
Telefon: +38623211000 📞
URL: http://www.ukc-mb.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNzIyO1JEIC0gSk4gT2RzdHJhbmpldmFuamUgaW4gb2JkZWxhdmEgb2RwYWRrb3Yuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78725 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-599657 (2026-08-28)