Obvezilni material

Splošna bolnišnica Murska Sobota

Obvezilni material

Rok

Deadline 2026-09-11

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-10 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-14 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-17 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-28 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-10)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Obvezilni material
Referenčna številka: JN19/2026
Kratek opis: Obvezilni material
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Obvezilni material 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 35
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 35

1️⃣
Notranji identifikator: 525509
Naslov: Povoji in fiksirne mrežice
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: POVOJI IN FIKSIRNE MREŽICE
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 4 let
Največje število podaljšanj: 1
Dodatne informacije o podaljšanju: Razvidno iz razpisne dokumentacije
Informacije o elektronskih katalogih
Ponudbe morajo biti predložene v obliki elektronskih katalogov ali vključevati elektronski katalog
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 525510
Naslov: Vata
Opis javnega naročila: VATA
Dodatne informacije o podaljšanju: Razvidno iz razpisne dokumentacije.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 525511
Naslov: Tamponi iz gaze
Opis javnega naročila: TAMPONI IZ GAZE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 525512
Naslov: Tamponi iz netkanega materiala
Opis javnega naročila: TAMPONI IZ NETKANEGA MATERIALA
Dodatne informacije o podaljšanju: razvidno iz razpisne dokumentacije
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 525514
Naslov: Komprese iz gaze
Opis javnega naročila: KOMPRESE IZ GAZE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 525516
Naslov: Komprese/zloženci iz netkanega materiala (nm)
Opis javnega naročila: KOMPRESE/ZLOŽENCI IZ NETKANEGA MATERIALA (NM)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 525517
Naslov: Nosne tamponade
Opis javnega naročila: NOSNE TAMPONADE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 525520
Naslov: Vatiranci iz gaze
Opis javnega naročila: VATIRANCI IZ GAZE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 525521
Naslov: Mavec in dodatki za pod mavec
Opis javnega naročila: MAVEC IN DODATKI ZA POD MAVEC
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 525522
Naslov: Obliži za prekrivanje ran
Opis javnega naročila: OBLIŽI ZA PREKRIVANJE RAN
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 525525
Naslov: Obliži za pritrditev intravenozne kanile, centralnega venskega katetra in različnih cevk
Opis javnega naročila:
OBLIŽI ZA PRITRDITEV INTRAVENOZNE KANILE, CENTRALNEGA VENSKEGA KATETRA IN RAZLIČNIH CEVK
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 525528
Naslov: Lepljivi trakovi za pritrditev sanitetnega materiala
Opis javnega naročila: LEPLJIVI TRAKOVI ZA PRITRDITEV SANITETNEGA MATERIALA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 525531
Naslov: Obloge za rane - alginatne obloge
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - ALGINATNE OBLOGE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 525532
Naslov: Obloge za rane - gelirajoče obloge
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - GELIRAJOČE OBLOGE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 525533
Naslov: Obloge za rane - mrežice
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - MREŽICE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 525534
Naslov: Obloge za rane - obloge z aktivnim ogljem
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z AKTIVNIM OGLJEM
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 525536
Naslov: Obloge za rane - obloge z dodatki
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z DODATKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 525537
Naslov: Obloge za rane - visokovpojne obloge
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - VISOKOVPOJNE OBLOGE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 525538
Naslov: Obloge za rane - obloge s sap jedrom
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE S SAP JEDROM
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 525542
Naslov: Obloge za rane - polimerne obloge
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - POLIMERNE OBLOGE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 525543
Naslov: Obloge za rane - hidrofilne obloge
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - HIDROFILNE OBLOGE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 525552
Naslov: Obloge za rane - poliuretanske pene
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - POLIURETANSKE PENE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 525554
Naslov: Obloge za rane - obloge z medom
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z MEDOM
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 525555
Naslov: Pripomočki in krpice za mehansko čiščenje rane
Opis javnega naročila: PRIPOMOČKI IN KRPICE ZA MEHANSKO ČIŠČENJE RANE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 525558
Naslov: Komprese za opekline
Opis javnega naročila: KOMPRESE ZA OPEKLINE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 525560
Naslov: Obloge za traheostomo
Opis javnega naročila: OBLOGE ZA TRAHEOSTOMO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 525561
Naslov: Skupina hidrogeli
Opis javnega naročila: SKUPINA HIDROGELI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 525562
Naslov: Antimikrobno olje
Opis javnega naročila: ANTIMIKROBNO OLJE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 525564
Naslov: Seti
Opis javnega naročila: SETI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 525565
Naslov: Kreme, mazila, paste in spreji
Opis javnega naročila: KREME, MAZILA, PASTE IN SPREJI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 525569
Naslov: Zapiranje ran
Opis javnega naročila: ZAPIRANJE RAN
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 525572
Naslov: Role za pregledno mizo
Opis javnega naročila: ROLE ZA PREGLEDNO MIZO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 525627
Naslov: Izdelki za zaščito in nego
Opis javnega naročila: IZDELKI ZA ZAŠČITO IN NEGO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 525629
Naslov: Opornice in ortoze
Opis javnega naročila: OPORNICE IN ORTOZE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 525631
Naslov: Ostali material
Opis javnega naročila: OSTALI MATERIAL
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0035

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-11 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-11 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77950
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-11 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronski katalog: Dovoljeno
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-21 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Splošna bolnišnica murska sobota
Nacionalna registrska številka: 1122517000
Poštni naslov: Ulica dr. Vrbnjaka 6
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sb-ms.si 📧
Telefon: 02 5123 115 📞
URL: https://www.sb-ms.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg3MDAxO1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77950 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 153-556896 (2026-08-10)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-14)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 526998
526999
527000
527001
527002
527003
527004
527005
527006
527007
527008
527009
527010
527011
527012
527013
527014
527015
527016
527017
527018
527019
527020
527021
527022
527023
527024
527025
527026
527027
527028
527029
527030
527031
527032

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg4MTk4O1JEX3AxLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 9c9808f3-8387-4c4f-bbeb-ba7bd29a9de9-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja spremembo obrazca OBR-2 Predračun s tehnično specifikacijo, v katerem je v listu »Predračun« dodan stolpec I »OPOMBE«. Zaradi dodanega stolpca se posledično spremeni zaporedje in poimenovanje ostalih stolpcev. Naročnik je v OBR-2 pod zaporedno številko 132 in 133 prav tako objavil spremembo strokovno tehničnih zahtev. Ponudniki naj pri pripravi ponudbe upoštevajo popravljeni obrazec OBR-2.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 9c9808f3-8387-4c4f-bbeb-ba7bd29a9de9-01
Vir: OJS 2026/S 157-568344 (2026-08-14)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-17)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 527304
527305
527306
527307
527308
527309
527310
527311
527312
527313
527314
527315
527316
527317
527318
527319
527320
527321
527322
527323
527324
527325
527326
527327
527328
527329
527330
527331
527332
527333
527334
527335
527336
527337
527338

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-18 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-18 12:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-25 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg4NTE2O1JEX3AyLnppcA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik podaljšuje rok za postavitev vprašanj in rok za oddajo ponudb. Pri tem naročnik objavlja tudi popravek OBR-2 predračun s tehnično specifikacijo_p2. Ponudniki naj upoštevajo zadnji popravek OBR-2.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 8ab75a75-df65-4a69-92a6-5e4977100e90-01
Vir: OJS 2026/S 158-572228 (2026-08-17)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-28)
Objekt
Informacije o lotih
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 36
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 36
Opis
Notranji identifikator: 550182
550183
550184
550185
550186
550187
550188
550189
550190
550191
550192
550193
550194
550195
550196
550197
550198
550199
550200
550201
550202
550203
550204
550205
550206
550207
550208
550209
550210
550211
550212
550213
550214
550215
550216

3️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 550221
Naslov: Nesterilne rokavice
Opis javnega naročila: NESTERILNE ROKAVICE
Izdelki/storitve: Medicinska oprema 📦
Dodatne informacije o podaljšanju: Razvidno iz RD
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0036

Postopek
Administrativne informacije
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78761
Pogoji za oddajo ponudbe
Lokacija:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNzYzO1JEX3AzLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78761 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja popravek. Prosimo, da upoštevate dokumente, objavljene v zadnjem popravku.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 5df2444b-7d00-46be-9607-ae7281e211d3-01
Vir: OJS 2026/S 167-598891 (2026-08-28)