Nakup ultrazvočnih aparatov z vzdrževanjem v garancijskem roku

Zdravstveni dom Ljubljana

Nakup ultrazvočnih aparatov z vzdrževanjem v garancijskem roku

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-03. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-03.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-03 Obvestilo o javnem naročilu
2026-06-04 Obvestilo o javnem naročilu
2026-06-29 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup ultrazvočnih aparatov z vzdrževanjem v garancijskem roku
Referenčna številka: JN-11-2026
Kratek opis: Nakup ultrazvočnih aparatov z vzdrževanjem v garancijskem roku
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Medicinska oprema 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 87546.6600 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3

1️⃣
Notranji identifikator: 487826
Naslov: Ultrazvočni aparat obposteljni
Ocenjena vrednost brez DDV: 29520.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: ULTRAZVOČNI APARAT OBPOSTELJNI
Dodatni izdelki/storitve: Ultrazvočne naprave za diagnostične namene 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 26 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 487827
Naslov: Ultrazvočni aparat za ginekologijo
Ocenjena vrednost brez DDV: 43364.1600 EUR 💰
Opis javnega naročila: ULTRAZVOČNI APARAT ZA GINEKOLOGIJO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 487828
Naslov: Ultrazvočni aparat za pediatrijo - kolki
Ocenjena vrednost brez DDV: 14662.5000 EUR 💰
Opis javnega naročila: ULTRAZVOČNI APARAT ZA PEDIATRIJO - KOLKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-03 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-03 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-03 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-17 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5056063000
Poštni naslov: Metelkova ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: nabava@zd-lj.si 📧
Telefon: +386 1 555 25 00 📞
URL: https://www.zd-lj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzMjc5O0pOLTktMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73458 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 106-384424 (2026-06-03)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-04)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 87546.6600 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator: 488195
Ocenjena vrednost brez DDV: 29520.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 488196
Ocenjena vrednost brez DDV: 43364.1600 EUR 💰
Notranji identifikator: 488197
Ocenjena vrednost brez DDV: 14662.5000 EUR 💰

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzNjk0O0pOLTExLTIwMjYuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 22e89524-cb34-4ece-bc8c-e1e6549ba120-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja pravo razpisno dokumentacijo, skladno z odgovorom na vprašanje.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 22e89524-cb34-4ece-bc8c-e1e6549ba120-01
Vir: OJS 2026/S 107-385836 (2026-06-04)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 87546.6600 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator: 505055
Ocenjena vrednost brez DDV: 29520.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 505056
Ocenjena vrednost brez DDV: 43364.1600 EUR 💰
Notranji identifikator: 505057
Ocenjena vrednost brez DDV: 14662.5000 EUR 💰

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-08 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-08 11:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY4NDM2O0pOLTExLTIwMjZfcG9wcmF2ZWtfMi56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je v obrazcu ESPD izvedel popravek, in sicer je v delu C: Tehnična in strokovna sposobnost dodal zahtevo glede predložitve reference. Zaradi navedene spremembe se rok za oddajo ponudb podaljša s 3. 7. 2026 na 8. 7. 2026. Drugih sprememb ni.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 5c3c5498-16d2-4ffc-92ee-231bdd89fee6-01
Vir: OJS 2026/S 123-445952 (2026-06-29)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 87546.6600 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 83219.9100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 28118.0300 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 25710.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 550371
Ocenjena vrednost brez DDV: 29520.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 550372
Ocenjena vrednost brez DDV: 43364.1600 EUR 💰
Notranji identifikator: 550373
Ocenjena vrednost brez DDV: 14662.5000 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: JN-11-2026-1
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-13 📅
Naslov: Pogodba za Nakup ultrazvočnih aparatov z vzdrževanjem v garancijskem roku
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 28118.0300 💰
Najnižja ponudba: 25710.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 25710.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: DIPROS- posredovanje in trgovina z medicinskimi pripomočki d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1576429000
Poštni naslov: Gorenjesavska cesta054A
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 42847.9100 💰
Najnižja ponudba: 42847.9100 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 42847.9100 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: MEDIASI, trgovanje in trženje z medicinskim materialom d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5593891000
Poštni naslov: Leskoškova cesta 9C
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 14662.0000 💰
Najnižja ponudba: 14662.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 14662.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 7fd3e446-c996-4612-9a6c-bdd248cd68af-01
Vir: OJS 2026/S 168-600404 (2026-08-31)