Nakup potrošnega materiala za laboratorij programa SVIT

Nacionalni inštitut za javno zdravje

Nakup potrošnega materiala za laboratorij programa SVIT

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-26. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-25.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-25 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-17 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-25)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup potrošnega materiala za laboratorij programa SVIT
Referenčna številka: 68K130526
Kratek opis: Nakup potrošnega materiala za laboratorij programa SVIT
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego 📦
Opis
Notranji identifikator: 484810
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2030-08-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-26 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-26 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-26 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni inštitut za javno zdravje
Nacionalna registrska številka: 6462642000
Poštni naslov: Trubarjeva cesta002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nijz.si 📧
Telefon: 012441400 📞
URL: http://www.nijz.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxMzA4O1JEIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74325 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 100-363312 (2026-05-25)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 7971356.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 7971356.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 7971356.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 7971356.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527146

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 68K130526
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-16 📅
Naslov: Nakup potrošnega materiala za laboratorij programa SVIT
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 7971356.0000 💰
Najnižja ponudba: 7971356.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 7971356.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: MARITIM Zastopanje, trgovina in svetovanje d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5832578000
Poštni naslov: Tacenska cesta 20
Poštna številka: 1210
Poštno mesto: Ljubljana - Šentvid
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: cb5b28a4-a39c-459b-ad42-d18dc2ee459b-01
Vir: OJS 2026/S 158-571586 (2026-08-17)