Nakup perkutanih aortnih zaklopk
Združenje zdravstvenih zavodov Slovenije
Nakup perkutanih aortnih zaklopk za naročnika Univerzitetni klinični center LJubljana in Univerzitetni klinični center Maribor
RokDeadline 2026-10-02
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup perkutanih aortnih zaklopk
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Druge omejitve glede kraja izvedbe: Kjer koli v določeni državi
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 5
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 5
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 1: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA EVOLUTE EVFXPLUS
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkuhanih zaklopk Evolute EVFXPlus
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Trajanje
Datum začetka: 2027-01-01 📅
Končni datum: 2029-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 2: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA SAPIEN 3 ULTRA RESILIA
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkutanih zaklopk Sapien 3 Ultra Resilia
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 3: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA MYVAL OCTAPRO+
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkutanih zaklopt Myval OctaPro+
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 4: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA ALLEGRA
Opis javnega naročila: Nakupa aortnih perkutanih zaklopk Allegra
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 5: ZAKLOPKA AORTNA BIOLOŠKA PERKUTANA NAVITOR VISION
Opis javnega naročila: Nakup aortnih bioloških perkutanih zaklopk Navitor Vision
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Vložišče: https://eponudbe.si/ - pri objavi tega javnega naročila
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 5 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Vložišče: https://eponudbe.si/ - pri objavi tega javnega naročila
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Združenje zdravstvenih zavodov slovenije
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Riharjeva ulica038
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.zdruzenje@zdrzz.si 📧
Telefon: +386 59 22 71 90 📞
URL: https://zdrzz.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMDQzO0pOIFBlcmt1dGFuZSBhb3J0bmUgemFrbG9wa2Uuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://eponudbe.si/ 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-600709 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup perkutanih aortnih zaklopk
Referenčna številka:
JN-1292/2026
Kratek opis:
Nakup perkutanih aortnih zaklopk za naročnika Univerzitetni klinični center LJubljana in Univerzitetni klinični center Maribor
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Druge omejitve glede kraja izvedbe: Kjer koli v določeni državi
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 5
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 5
1️⃣
Notranji identifikator:
550693
Naslov: SKLOP 1: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA EVOLUTE EVFXPLUS
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkuhanih zaklopk Evolute EVFXPlus
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Trajanje
Datum začetka: 2027-01-01 📅
Končni datum: 2029-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550727
Naslov: SKLOP 2: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA SAPIEN 3 ULTRA RESILIA
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkutanih zaklopk Sapien 3 Ultra Resilia
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550731
Naslov: SKLOP 3: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA MYVAL OCTAPRO+
Opis javnega naročila: Nakup aortnih perkutanih zaklopt Myval OctaPro+
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550733
Naslov: SKLOP 4: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA ALLEGRA
Opis javnega naročila: Nakupa aortnih perkutanih zaklopk Allegra
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
550735
Naslov: SKLOP 5: ZAKLOPKA AORTNA BIOLOŠKA PERKUTANA NAVITOR VISION
Opis javnega naročila: Nakup aortnih bioloških perkutanih zaklopk Navitor Vision
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Vložišče: https://eponudbe.si/ - pri objavi tega javnega naročila
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 5 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Vložišče: https://eponudbe.si/ - pri objavi tega javnega naročila
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Združenje zdravstvenih zavodov slovenije
Nacionalna registrska številka:
5054087000
Poštni naslov: Riharjeva ulica038
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.zdruzenje@zdrzz.si 📧
Telefon: +386 59 22 71 90 📞
URL: https://zdrzz.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMDQzO0pOIFBlcmt1dGFuZSBhb3J0bmUgemFrbG9wa2Uuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://eponudbe.si/ 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-600709 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕