Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
Univerzitetni klinični center Ljubljana
Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
RokDeadline 2026-09-24
Kdo? Kaj?- • Medicinska oprema › Anestezija in reanimacija
- • Rokavice › Rokavice za enkratno uporabo
- • Varnostna oprema › Zaščitna in varnostna oblačila
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Zaščitna in varnostna oblačila 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0001 - KOMBINEZON S KAPUCO IN INTEGRIRANIM STOPALNIM DELOM, ter DVOJNIM ROKAVOM
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: 0001 - KOMBINEZON S KAPUCO IN INTEGRIRANIM STOPALNIM DELOM, ter DVOJNIM ROKAVOM
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0002 - ZAŠČITNI PREDPASNIK ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Opis javnega naročila: 0002 - ZAŠČITNI PREDPASNIK ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0003 - ZAŠČITNI NADŠKORNJI Z NEDRSEČIMI TRAKOVI, KOMBINEZON S KAPUCO, DVOJNO ZADRGO, DVOJNIMI ROKAVI IN BREZ STOPALNEGA DELA
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0004 - ZAŠČITNI ŠKORNJI
Opis javnega naročila: 0004 - ZAŠČITNI ŠKORNJI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0005 - ZAŠČITNE ROKAVICE, NESTERILNE ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Opis javnega naročila: 0005 - ZAŠČITNE ROKAVICE, NESTERILNE ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0006 - CELOOBRAZNA MASKA IN PRIPADAJOČI POTROŠNI MATERIAL
Opis javnega naročila: 0006 - CELOOBRAZNA MASKA IN PRIPADAJOČI POTROŠNI MATERIAL
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: 0007 - MATERIAL ZA SISTEM VERSAFLO
Opis javnega naročila: 0007 - MATERIAL ZA SISTEM VERSAFLO
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-24 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-07 13:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zaloška cesta 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ukc@kclj.si 📧
Telefon: +386615221126 📞
URL: https://www.kclj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Naročilo odda osrednji nabavni organ ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5Njk3O1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78520 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-584263 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
Referenčna številka:
845080118-073-26
Kratek opis: Nakup osebne varovalne opreme za visoko kužne bolezni
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Zaščitna in varnostna oblačila 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
528964
Naslov: 0001 - KOMBINEZON S KAPUCO IN INTEGRIRANIM STOPALNIM DELOM, ter DVOJNIM ROKAVOM
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: 0001 - KOMBINEZON S KAPUCO IN INTEGRIRANIM STOPALNIM DELOM, ter DVOJNIM ROKAVOM
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
528999
Naslov: 0002 - ZAŠČITNI PREDPASNIK ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Opis javnega naročila: 0002 - ZAŠČITNI PREDPASNIK ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
529000
Naslov: 0003 - ZAŠČITNI NADŠKORNJI Z NEDRSEČIMI TRAKOVI, KOMBINEZON S KAPUCO, DVOJNO ZADRGO, DVOJNIMI ROKAVI IN BREZ STOPALNEGA DELA
Opis javnega naročila:
0003 - ZAŠČITNI NADŠKORNJI Z NEDRSEČIMI TRAKOVI, KOMBINEZON S KAPUCO, DVOJNO ZADRGO, DVOJNIMI ROKAVI IN BREZ STOPALNEGA DELA
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
529001
Naslov: 0004 - ZAŠČITNI ŠKORNJI
Opis javnega naročila: 0004 - ZAŠČITNI ŠKORNJI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
529002
Naslov: 0005 - ZAŠČITNE ROKAVICE, NESTERILNE ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Opis javnega naročila: 0005 - ZAŠČITNE ROKAVICE, NESTERILNE ZA VISOKO NALEZLJIVE BOLEZNI
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
529003
Naslov: 0006 - CELOOBRAZNA MASKA IN PRIPADAJOČI POTROŠNI MATERIAL
Opis javnega naročila: 0006 - CELOOBRAZNA MASKA IN PRIPADAJOČI POTROŠNI MATERIAL
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
529004
Naslov: 0007 - MATERIAL ZA SISTEM VERSAFLO
Opis javnega naročila: 0007 - MATERIAL ZA SISTEM VERSAFLO
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-24 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-07 13:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5057272000
Poštni naslov: Zaloška cesta 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ukc@kclj.si 📧
Telefon: +386615221126 📞
URL: https://www.kclj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Naročilo odda osrednji nabavni organ ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5Njk3O1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78520 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-584263 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema (3 nova javna naročila)