Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
Univerzitetni klinični center Ljubljana
Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-24. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-25.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-25 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-17 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-25)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Medicinska oprema 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 8 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-24 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-24 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): E-jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-24 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: E-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-05 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zaloška cesta 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ukc@kclj.si 📧
Telefon: 015221100 📞
URL: https://www.kclj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxMjkxO1JEIC0gTmFrdXAgbW9iaWxuZWdhIEMgbG9rYSB6YSBPcnRvcGVkc2tvIGtsaW5pa28uemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74344 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 100-358726 (2026-05-25)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
Referenčna številka:
JN-74344
Kratek opis: Nakup mobilnega C loka za Ortopedsko kliniko
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Medicinska oprema 📦
Opis
Notranji identifikator:
484769
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 8 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-24 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-24 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): E-jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-24 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: E-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-05 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerzitetni klinični center ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5057272000
Poštni naslov: Zaloška cesta 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ukc@kclj.si 📧
Telefon: 015221100 📞
URL: https://www.kclj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxMjkxO1JEIC0gTmFrdXAgbW9iaWxuZWdhIEMgbG9rYSB6YSBPcnRvcGVkc2tvIGtsaW5pa28uemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74344 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 100-358726 (2026-05-25)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 318199.7600 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 290058.8000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 290058.8000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 290058.8000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-12 📅
Naslov: Pogodba o dobavi in nakupu mobilnega c loka za ortopedsko kliniko
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 290058.8000 💰
Najnižja ponudba: 290058.8000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 290058.8000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: SIEMENS Healthcare, Trgovsko in storitveno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Letališka cesta029C
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 3aba295b-591c-4491-82d1-03263c923cd2-01
Vir: OJS 2026/S 158-569466 (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 318199.7600 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 290058.8000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 290058.8000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 290058.8000 💰
Opis
Notranji identifikator:
527206
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
4129-2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-12 📅
Naslov: Pogodba o dobavi in nakupu mobilnega c loka za ortopedsko kliniko
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 290058.8000 💰
Najnižja ponudba: 290058.8000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 290058.8000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: SIEMENS Healthcare, Trgovsko in storitveno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6829759000
Poštni naslov: Letališka cesta029C
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 3aba295b-591c-4491-82d1-03263c923cd2-01
Vir: OJS 2026/S 158-569466 (2026-08-17)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego (>20 nova javna naročila)
- Medicinska oprema (16)
- Anestezija in reanimacija (1)
- Funkcionalna podpora (2)
- Naprave za radioterapijo, mehanoterapijo, elektroterapijo in fizikalno terapijo
- Operacijska tehnika
- Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
- Proizvodi za medicinsko uporabo (10)
- Razne medicinske naprave in proizvodi (3)
- Snemalni sistemi in diagnostične naprave
- Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave (1)