Nakup mamografa z vzdrževanjem

Bolnišnica za ginekologijo in porodništvo Kranj

Nakup mamografa z vzdrževanjem - draga medicinska oprema

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-01. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-29.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-29 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-28 Obvestilo o oddaji naročila
2026-09-02 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup mamografa z vzdrževanjem
Referenčna številka: 10-JNOP/2026-B
Kratek opis: Nakup mamografa z vzdrževanjem - draga medicinska oprema
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Naprave za mamografijo 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 329320.0000 EUR 💰
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Opis
Notranji identifikator: 486771
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 6 let
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Opis
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-01 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-01 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-07-01 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-15 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: BOLNIŠNICA ZA GINEKOLOGIJO IN PORODNIŠTVO Kranj
Nacionalna registrska številka: 5053820000
Poštni naslov: Kidričeva cesta038A
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bgp-kranj.si 📧
Telefon: +38642082800 📞
URL: https://www.bolnisnica-kranj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUyNTc5OzEwSk5PUF8yMDI2X1JEX29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74591 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 103-372050 (2026-05-29)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 329320.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 371512.8600 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 371512.8600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 371512.8600 💰
Opis
Notranji identifikator: 549996

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: C2718-26-666043
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-14 📅
Naslov: POGODBO št. C2718-26-666043 o dobavi mamografa
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 371512.8600 💰
Najnižja ponudba: 371512.8600 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 371512.8600 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: ENTECH MS, trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 9044825000
Poštni naslov: Kapucinski trg007
Poštna številka: 4220
Poštno mesto: Škofja Loka
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 13c7f997-26be-4e0d-ace6-45d35c932ba2-01
Vir: OJS 2026/S 167-596852 (2026-08-28)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 329320.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 371512.8600 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 371512.8600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 371512.8600 💰
Opis
Notranji identifikator: 551259

Oddaja naročila
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 371512.8600 💰
Najnižja ponudba: 371512.8600 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 371512.8600 EUR 💰

Naročnik
Ime in naslovi
Vodja skupine
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 91609fcc-de47-4858-91f0-f0c748725685-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
UIZ ni naveden kot sonaročnik.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 91609fcc-de47-4858-91f0-f0c748725685-01
Vir: OJS 2026/S 170-606874 (2026-09-02)