NAKUP BIOKEMIJSKEGA IN IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA

Zdravstveni dom Grosuplje

NAKUP BIOKEMIJSKEGA IN IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-14. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-09.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-09 Obvestilo o javnem naročilu
2026-06-17 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-20 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-24 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-24 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-09)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup biokemijskega in imunokemijskega analizatorja
Referenčna številka: JN_9/2026
Kratek opis: NAKUP BIOKEMIJSKEGA IN IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Analizatorji 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2

1️⃣
Notranji identifikator: 489050
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Dodatni izdelki/storitve: Analizatorji 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 489051
Naslov: reagenti in vzdrževanje analizatorja v življenjski dobi po oceni naročnika 7 let
Opis javnega naročila: reagenti in vzdrževanje analizatorja v življenjski dobi po oceni naročnika 7 let
Dodatni izdelki/storitve: Reagenti in kontrastna sredstva 📦
Trajanje: 7 let
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-14 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-14 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): portal eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-07-14 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: portal eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-22 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom grosuplje
Nacionalna registrska številka: 1192582000
Poštni naslov: Pod gozdom cesta I 14
Poštna številka: 1290
Poštno mesto: Grosuplje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@zd-grosuplje.si 📧
Telefon: +386 1555 56 80 📞
URL: http://sl.zd-grosuplje.si/ 🌏
Vodja skupine
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU0NTcxOzVfYW5hbGl6YXRvckdSLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75090 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 110-396198 (2026-06-09)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-17)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 492146
492147

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-22 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-22 10:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-10 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 33d4da10-5360-4df2-a48f-2f9ac59a5d9e-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
naročnik podaljšuje roke
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 33d4da10-5360-4df2-a48f-2f9ac59a5d9e-01
Vir: OJS 2026/S 116-417360 (2026-06-17)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-20)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 510439
510440

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-29 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-29 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-29 10:00:00.0000000 📅

Spremembe
Druge dodatne informacije
naročnik podaljšuje rok za oddajo ponudb
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 7b648e22-a56f-412a-95d1-e492c1432937-01
Vir: OJS 2026/S 138-504188 (2026-07-20)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-24)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 522148
522149

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-03 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-03 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-03 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg0MDQ2OzEwX1JEXy1fUG9kaXp2YWphbGNpLnppcA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
naročnik objavlja obrazec o neposrednem plačilu podizvajalcev in podaljšuje rok za oddajo
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 67a30887-aa99-4c8b-bb21-535c0d7f6d21-01
Vir: OJS 2026/S 142-518926 (2026-07-24)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 155781.5100 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 840909.1500 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 167983.6300 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 167983.6300 💰
Opis
Notranji identifikator: 528650
528651
Ocenjena vrednost brez DDV: 868523.4600 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: JN_9/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-19 📅
Naslov: POGODBO o NAKUPU BIOKEMIJSKEGA IN IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA JN_9/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 167983.6300 💰
Najnižja ponudba: 167983.6300 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 167983.6300 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 36814.1200 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem
Ime in naslov izvajalca
Ime: ROCHE farmacevtska družba d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1957023000
Poštni naslov: Stegne013G
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: slovenija.info@roche.com 📧
Telefon: 01 3602600 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 672925.5200 💰
Najnižja ponudba: 672925.5200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 672925.5200 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 32002.1200 EUR 💰
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 205cb0b0-40f4-49ff-9196-0fc9b44ae523-01
Vir: OJS 2026/S 163-585713 (2026-08-24)