NAJEM GINEKOLOŠKO-PORODNIŠKE OPERACIJSKE MIZE Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM (ALL INCLUSIVE – VSE VKLJUČENO) ZA OBDOBJE OSEM (8) LET

Bolnišnica za ginekologijo in porodništvo Kranj

Predmet javnega naročila je najem ginekološko-porodniške operacijske mize z vključenim vzdrževanjem (all inclusive – vse vključeno), vključno z dobavo pripadajočih snemljivih delov in dodatkov, za obdobje osem (8) let.

Rok

Deadline 2026-09-21

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-26 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-28 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-26)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: NAJEM GINEKOLOŠKO-PORODNIŠKE OPERACIJSKE MIZE Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM (ALL INCLUSIVE – VSE VKLJUČENO) ZA OBDOBJE OSEM (8) LET
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je najem ginekološko-porodniške operacijske mize z vključenim vzdrževanjem (all inclusive – vse vključeno), vključno z dobavo pripadajočih snemljivih delov in dodatkov, za obdobje osem (8) let.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Operacijske mize 📦
Opis
Notranji identifikator: 529563
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje: 8 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): Krajši odzivni čas servisa in čas zagotovitve nadomestne opreme
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Merilo kakovosti (ime): Kapaciteta akumulatorja / število delovnih ciklov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://www.s-procurement.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: https://www.s-procurement.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-10 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: BOLNIŠNICA ZA GINEKOLOGIJO IN PORODNIŠTVO Kranj
Nacionalna registrska številka: 5053820000
Poštni naslov: Kidričeva cesta038A
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bgp-kranj.si 📧
Telefon: +38642082800 📞
URL: https://www.bolnisnica-kranj.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTkwMTY4OzAxX1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://www.s-procurement.si/ 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 165-591867 (2026-08-26)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-27)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 529829

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 7a51a004-e541-49a4-9064-e1e50f26c456-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik podaljšuje rok do 28. 09. 2026.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 7a51a004-e541-49a4-9064-e1e50f26c456-01
Vir: OJS 2026/S 166-596121 (2026-08-27)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-28)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 550271

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwODQzO05BVk9ESUxBX3NwcmVtZW1iYS56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja popravek formule v delu meril.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: c870fb47-e754-4068-b886-eefa1f3832b6-01
Vir: OJS 2026/S 167-598867 (2026-08-28)