Nadaljevanje obratovanja kontaktnega centra Lekarne Ljubljana
Javni zavod Lekarna Ljubljana
Nadaljevanje obratovanja kontaktnega centra Lekarne Ljubljana za obdobje treh let (1.11.2026 - 31.10.2029)
RokDeadline 2026-09-30
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadaljevanje obratovanja kontaktnega centra Lekarne Ljubljana
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Klicni center 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-30 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-30 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-30 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni zavod lekarna ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Komenskega ulica011
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: lekarna.ljubljana@lekarna-lj.si 📧
Telefon: 012306120 📞
URL: http://www.lekarnaljubljana.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjczOzIwMjYgUkFaUElTIEtPTlRBS1ROSSBDRU5URVIgSk4gNC0yMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78730 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-599055 (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadaljevanje obratovanja kontaktnega centra Lekarne Ljubljana
Referenčna številka:
JN 4-2026
Kratek opis:
Nadaljevanje obratovanja kontaktnega centra Lekarne Ljubljana za obdobje treh let (1.11.2026 - 31.10.2029)
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Klicni center 📦
Opis
Notranji identifikator:
550087
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-30 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-30 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-30 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni zavod lekarna ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5053986000
Poštni naslov: Komenskega ulica011
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: lekarna.ljubljana@lekarna-lj.si 📧
Telefon: 012306120 📞
URL: http://www.lekarnaljubljana.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjczOzIwMjYgUkFaUElTIEtPTlRBS1ROSSBDRU5URVIgSk4gNC0yMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78730 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-599055 (2026-08-28)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost (6 nova javna naročila)