MP za artroskopijo

Splošna bolnišnica Dr. Franca Derganca Nova Gorica

Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-1, 1610-2, 1610-3, 1610-4, 1610-5, 1610-6.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-13. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-05.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-05 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-01 Obvestilo o javnem naročilu
2026-09-02 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-05)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: MP za artroskopijo
Referenčna številka: 200-18/2026
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-1, 1610-2, 1610-3, 1610-4, 1610-5, 1610-6.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 6
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 6

1️⃣
Notranji identifikator: 488772
Naslov: MP za artroskopijo-ostalo
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-1.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 488773
Naslov: MP za artroskopijo-elektroda koagulac.
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-2.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 488774
Naslov: MP za artroskopijo-vijaki interferenčni
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-3.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 488775
Naslov: MP za artroskopijo-nastavki za shaver
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-4.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 488776
Naslov: MP za artroskopijo-artroskop
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-5.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 488777
Naslov: MP za artroskopijo-Ortopedija
Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za artroskopijo po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: JR 1610-6.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-13 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 2 let
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 20
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-01 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
Nacionalna registrska številka: 5055695000
Poštni naslov: Ulica padlih borcev013A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: sjn@sbng.si 📧
Telefon: +386053301580 📞
URL: https://www.sbng.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU0MjEwO1JEIG9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75006 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 108-389784 (2026-06-05)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-01)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 505708
505709
505710
505711
505712
505713

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY4OTg4O1JEIFBvcHJhdmVrIDAxLjA3LjIwMjYuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 87c094ed-e9db-496f-b641-613eb9181d31-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja popravek razpisne dokumentacije. Za sklop 5 odpira novo šifro 1610-5-1 (obstoječo 1610-5 zapira). Ponudniki naj za sklop 5 oddajo ponudbo na JR 1610-5-1. Ponudnikom, ki so že oddali zahteve za dostop smo že omogočili dostop do nove šifre.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 87c094ed-e9db-496f-b641-613eb9181d31-01
Vir: OJS 2026/S 125-454977 (2026-07-01)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 549991.6200 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 549991.6200 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 572995.9400 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 188253.9000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 6949.3700 💰
Opis
Notranji identifikator: 529813
Ocenjena vrednost brez DDV: 318664.6400 EUR 💰
Notranji identifikator: 529814
Ocenjena vrednost brez DDV: 31300.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 529815
Ocenjena vrednost brez DDV: 18887.4800 EUR 💰
Notranji identifikator: 529816
Ocenjena vrednost brez DDV: 72494.9000 EUR 💰
Notranji identifikator: 529817
Ocenjena vrednost brez DDV: 74040.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 529818
Ocenjena vrednost brez DDV: 34604.6000 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: 200-18/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-18 📅
Naslov: MP za artroskopijo
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 188253.9000 💰
Najnižja ponudba: 6949.3700 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 280938.5900 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 318664.6400 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 280938.5900 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Vodja ponudnika
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov
Ime in naslov izvajalca
Ime: Arthrex Adria d.o.o.
Nacionalna registrska številka: nimat-3
Poštni naslov: Ulica grada Vukovara 269 G
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvaška 🇭🇷
E-naslov: tenderi@arthrex.hr 📧
Telefon: +385 14093900 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: KASTOR - MEDICAL DENTAL podjetje za veleprodajo, zastopanje, inženiring in zunanjo trgovino, Ljubljana, Vošnjakova 6
Nacionalna registrska številka: 5358833000
Poštni naslov: Vošnjakova ulica 6
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: kastor@kastor-md.si 📧
Telefon: +386 14327400 📞
Ime: MARK MEDICAL trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5694787000
Poštni naslov: Partizanska cesta109
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Ime: PD Medical, razvoj, proizvodnja in trženje medicinskih proizvodov d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 8508453000
Poštni naslov: Poslovna cona A010
Poštna številka: 4208
Poštno mesto: Šenčur
Regija: Gorenjska 🏙️
E-naslov: info@pdmedical.si 📧
Telefon: 070 537 414 📞

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 29940.9900 💰
Najnižja ponudba: 29940.9900 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 29940.9900 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 31300.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 29940.9900 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-501

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 23131.6500 💰
Najnižja ponudba: 23131.6500 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 23131.6500 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 18887.4800 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 23131.6500 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-502

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 59512.4700 💰
Najnižja ponudba: 59512.4700 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 59512.4700 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 72494.9000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 59512.4700 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-9

5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 144297.7000 💰
Najnižja ponudba: 144297.7000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 144297.7000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 74040.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 144297.7000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500
E-naslov: jn-si@mark-medical.com 📧
Telefon: +386 57070200 📞

6️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0006
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 35174.5400 💰
Najnižja ponudba: 35174.5400 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 35174.5400 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 34604.6000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 35174.5400 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-11

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 891a2e26-1b2e-4a03-8c97-a0a605ca88c0-01
Vir: OJS 2026/S 170-608143 (2026-09-02)