IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV

Občina Tišina

Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-29. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-27.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-28 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvajanje storitev gradbenega nadzora in inženiringa pri projektu gradnje telovadnice pri oš tišina in projektu celovite prenove energetskega sistema, ki vključuje rekonstrukcijo dveh kotlovnic za potrebe objektov nova telovadnica, osnovna šola in vrtec - ponovitev
Kratek opis:
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve gradbenega nadzora 📦
Opis
Notranji identifikator: 486002
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 23 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): Dodatne reference kadra
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-29 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-29 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): S-Procurement
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-29 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: S-Procurement
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-17 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina tišina
Nacionalna registrska številka: 5883067000
Poštni naslov: Tišina 4
Poštna številka: 9251
Poštno mesto: Tišina
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@tisina.si 📧
Telefon: 025391710 📞
URL: https://www.tisina.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxODczOzEuMF9Eb2t1bWVudGFjaWphICgyKS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://www.s-procurement.si/ 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 101-366166 (2026-05-27)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 361879.0800 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 87500.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 289000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 87500.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 550265

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 430-0004/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-12 📅
Naslov: Pogodba za izvajanje storitev gradbenega nadzora in inženiringa pri projektu gradnje telovadnice pri oš tišina in projektu celovite prenove energetskega sistema, ki vključuje rekonstrukcijo dveh kotlovnic za potrebe objektov nova telovadnica, osnovna šola in vrtec
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 289000.0000 💰
Najnižja ponudba: 87500.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 87500.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan
Opis: Nadzor nad izvedbo elektro-inštalacijskih del
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Delež (%): 12.0000
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje: Nadzor nad izvedbo elektro-inštalacijskih del
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem
Ime in naslov izvajalca
Ime: PROPLUS inženiring, projektiranje, družba za inženiring, projektiranje, gradbeništvo, trgovino, gostinstvo in druge storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5608899000
Poštni naslov: Strma ulica 8
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 697877df-3bc5-4fba-8332-b37581db1ee0-01
Vir: OJS 2026/S 167-597671 (2026-08-28)