Endoproteze
Splošna bolnišnica Dr. Franca Derganca Nova Gorica
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za endoproteze po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: Sklop 1: Endoproteze-Asimetrična TEP kolena; Šifra JR: 1614-1 Sklop 2: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka; Šifra JR: 1614-2 Sklop 3: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka; Šifra JR: 1614-3 Sklop 4: Endoproteze-Revizijska endoproteza kolka; Šifra JR: 1614-4 Sklop 5: Endoproteze-Acetabularna revizija; Šifra JR: 1614-5 Sklop 6: Endoproteze-Kolenska totalna endoproteza; Šifra JR: 1614-6 Sklop 7: Endoproteze-Parc.endoproteza kolena; Šifra JR: 1614-7 Sklop 8: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka; Šifra JR: 1614-8 Sklop 9: Endoproteze-Anatomska TEP kolena; Šifra JR: 1614-9 Sklop 10: Endoproteze-Šarnirska endoproteza kolena; Šifra JR: 1614-10 Sklop 11: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka; Šifra JR: 1614-11; Sklop 12: Endoproteze-Brezcementna TEPkolka-trauma; Šifra JR: 1614-12 Sklop 13: Endoproteze-TEP kolena; Šifra JR: 1614-13 Sklop 14: Endoproteza-kolka trauma; Šifra JR: 1614-14
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj? Kje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obvestilo o javnem naročilu |
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Endoproteze
Referenčna številka:
200-22/2026
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Proizvodi za medicinsko uporabo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 14
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 14
1️⃣
Notranji identifikator:
550116
Naslov: Endoproteze-Asimetrična TEP kolena
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Endoproteze-Asimetrična TEP kolena
Dodatni izdelki/storitve: Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550117
Naslov: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka
Opis javnega naročila: Endoproteze-Brezcementna TEP kolka
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550118
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550119
Naslov: Endoproteze-Revizijska endoproteza kolka
Opis javnega naročila: Endoproteze-Revizijska endoproteza kolka
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
550120
Naslov: Endoproteze-Acetabularna revizija
Opis javnega naročila: Endoproteze-Acetabularna revizija
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
550121
Naslov: Endoproteze-Kolenska totalna endoproteza
Opis javnega naročila: Endoproteze-Kolenska totalna endoproteza
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
550122
Naslov: Endoproteze-Parc.endoproteza kolena
Opis javnega naročila: Endoproteze-Parc.endoproteza kolena
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
550123
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
550124
Naslov: Endoproteze-Anatomska TEP kolena
Opis javnega naročila: Endoproteze-Anatomska TEP kolena
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
550125
Naslov: Endoproteze-Šarnirska endoproteza kolena
Opis javnega naročila: Endoproteze-Šarnirska endoproteza kolena
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
550126
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
550127
Naslov: Endoproteze-Brezcementna TEPkolka-trauma
Opis javnega naročila: Endoproteze-Brezcementna TEPkolka-trauma
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
550128
Naslov: Endoproteze-TEP kolena
Opis javnega naročila: Endoproteze-TEP kolena
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
550129
Naslov: Endoproteza-kolka trauma
Opis javnega naročila: Endoproteza-kolka trauma
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0014
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 10
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-23 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
Nacionalna registrska številka:
5055695000
Poštni naslov: Ulica padlih borcev013A
Poštna številka: 5290
Poštno mesto: Šempeter pri Gorici
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: sjn@sbng.si 📧
Telefon: +386053301580 📞
URL: https://www.sbng.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNzExO1JELW9iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78737 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-596581 (2026-08-28)