Dopolnitev Okoljskega poročila za fazo ŠV in fazo DPN ter sodelovanje v postopku do sprejema Uredbe o DPN za Letališče Edvarda Rusjana Maribor

MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO IN ENERGETIKO

Predmet javnega naročila je: 1. Dopolnitev Okoljskega poročila z Dodatkom za varovana območja, vključno s popisom gnezdišč pribe in 2. Izdelava Strokovne podlage s področja kmetijstva.

Rok

Deadline 2026-09-29

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-28 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dopolnitev Okoljskega poročila za fazo ŠV in fazo DPN ter sodelovanje v postopku do sprejema Uredbe o DPN za Letališče Edvarda Rusjana Maribor
Referenčna številka: 430-31/2026
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je: 1. Dopolnitev Okoljskega poročila z Dodatkom za varovana območja, vključno s popisom gnezdišč pribe in 2. Izdelava Strokovne podlage s področja kmetijstva.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Presoja vplivov na okolje za gradbeništvo 📦
Druge omejitve glede kraja izvedbe: Kjer koli v določeni državi
Opis
Notranji identifikator: 509178
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Dodatni izdelki/storitve: Storitve svetovanja na področju okoljske tehnike 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Trajanje: 37 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): reference odgovornega vodje naloge
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-29 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): informacijski sistem e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: informacijski sistem e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-15 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za infrastrukturo in energetiko
Nacionalna registrska številka: 2632870000
Poštni naslov: Langusova ulica004
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.mzie@gov.si 📧
Telefon: +386 1 478 80 00 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-infrastrukturo-in-energetiko/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjk3O29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76812 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
Zavarovanje za resnost ponudbe mora veljati najmanj do 8.2.2027.
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-597836 (2026-08-28)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 550467

Naročnik
Komunikacija
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78789 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 64088038-a833-4241-98c8-edba171884c9-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Popravek se nanaša na točko B.5 - Elektronska predložitev, kjer je naročnik spremenil URL naslov za elektronsko predložitev ponudb.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 64088038-a833-4241-98c8-edba171884c9-01
Vir: OJS 2026/S 168-602063 (2026-08-31)