DOBAVA ZDRAVIL‎

Zdravstveni dom Celje

Predmet javnega naročila je dobava blaga: ZDRAVILA po sklopih.‎ Vsak zdravstveni dom predstavlja posamezen sklop in sicer:‎ Sklop 1: Zdravstveni dom Celje, Gregorčičeva 5, 3000 Celje; ‎ Sklop 2: Zdravstveni dom Slovenske Konjice, Mestni trg 17, 3210 Slovenske Konjice;‎ Sklop 3: Zdravstveni dom Šentjur, Cesta Leona Dobrotinška 3b, 3230 Šentjur;‎ Sklop 4: Zdravstveni dom Radeče, Ulica OF 8, 1433 Radeče.‎ Ponudnik lahko odda ponudbo za en sklop ali več oz vse sklope.‎

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-03. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-08.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-08 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-20 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-08)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava zdravil‎
Referenčna številka: JN-73535
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je dobava blaga: ZDRAVILA po sklopih.‎ Vsak zdravstveni dom predstavlja posamezen sklop in sicer:‎ Sklop 1: Zdravstveni dom Celje, Gregorčičeva 5, 3000 Celje; ‎ Sklop 2: Zdravstveni dom Slovenske Konjice, Mestni trg 17, 3210 Slovenske Konjice;‎ Sklop 3: Zdravstveni dom Šentjur, Cesta Leona Dobrotinška 3b, 3230 Šentjur;‎ Sklop 4: Zdravstveni dom Radeče, Ulica OF 8, 1433 Radeče.‎ Ponudnik lahko odda ponudbo za en sklop ali več oz vse sklope.‎
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Farmacevtski proizvodi 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 1345254.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 4
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 4

1️⃣
Notranji identifikator: 460226
Naslov: Sklop 1- ZD Celje
Ocenjena vrednost brez DDV: 1011450.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Podatki o javnem naročilu so podani v razpisni dokumentaciji.
Dodatni izdelki/storitve: Farmacevtski proizvodi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Savinjska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 90.0000
Merilo stroškov (ime): Merilo »Najvišji % ponujenega popusta«‎
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 460227
Naslov: Sklop 2- ZD Slovenske Konjice
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 460228
Naslov: Sklop 3- ZD Šentjur
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 460229
Naslov: Sklop 4 - ZD Radeče
Kraj izvedbe: Posavska 🏙️
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-03 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-03 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73535
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-03 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-20 08:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom celje
Nacionalna registrska številka: 5619017000
Poštni naslov: Gregorčičeva ulica005
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: infos@zd-celje.si 📧
Telefon: 03 543 4000 📞
URL: https://www.zd-celje.si 🌏
Vodja skupine
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI3ODY1O1JEIFpEUkFWSUxBIFNKTiAwMS4yMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73535 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 090-320014 (2026-05-08)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-20)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 1345254.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1451006.1900 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 896705.7000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 896705.7000 💰
Opis
Notranji identifikator: 526149
Ocenjena vrednost brez DDV: 1011450.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 526150
Ocenjena vrednost brez DDV: 381509.1300 EUR 💰
Notranji identifikator: 526151
Ocenjena vrednost brez DDV: 134546.6400 EUR 💰
Notranji identifikator: 526152
Ocenjena vrednost brez DDV: 38244.7200 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: SJN 01/2026 SKLOP 1 Pog
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-06 📅
Naslov: POGODBO št. SJN 01/2026 SKLOP 1 Pog
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 896705.7000 💰
Najnižja ponudba: 896705.7000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 896705.7000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: CELJSKE LEKARNE Javni lekarniški zavod
Nacionalna registrska številka: 5053617000
Poštni naslov: Ljubljanska cesta020B
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ce-lekarne.si 📧
Telefon: 034250200 📞
URL: https://www.lekarnanaklik.si 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 381509.1300 💰
Najnižja ponudba: 381509.1300 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 381509.1300 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 134546.6400 💰
Najnižja ponudba: 134546.6400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 134546.6400 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-501

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 38244.7200 💰
Najnižja ponudba: 38244.7200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 38244.7200 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-502

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 158fe3dd-4ad4-49f6-84c6-975fb5396aa5-01
Vir: OJS 2026/S 161-580667 (2026-08-20)