Dobava parnega sterilizatorja in termodezinfektorja

Splošna bolnišnica Izola Ospedale generale Isola

Dobava parnega sterilizatorja in termodezinfektorja

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-03. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-29.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-29 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-06 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava parnega sterilizatorja in termodezinfektorja
Referenčna številka: JN 053/RN-26
Kratek opis: Dobava parnega sterilizatorja in termodezinfektorja
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2

1️⃣
Notranji identifikator: 486850
Naslov: Parni sterilizator
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Parni sterilizator
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 60 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 486852
Naslov: Termodezinfektor
Opis javnega naročila: Termodezinfektor
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-03 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-03 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-03 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-23 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Splošna bolnišnica izola ospedale generale isola
Nacionalna registrska številka: 1399632000
Poštni naslov: Polje 40
Poštna številka: 6310
Poštno mesto: Izola - Isola
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sb-izola.si 📧
Telefon: 051280666 📞
URL: https://www.sb-izola.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUyNTk2O0RvYmF2YSBwYXJuZWdhIHN0ZXJpbGl6YXRvcmphIGluIHRlcm1vZGV6aW5mZWt0b3JqYS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74607 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 103-373219 (2026-05-29)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 729095.6900 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 687349.2600 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 389844.3500 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 389844.3500 💰
Opis
Notranji identifikator: 524925
Ocenjena vrednost brez DDV: 404615.2300 EUR 💰
Notranji identifikator: 524926
Ocenjena vrednost brez DDV: 324480.4600 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: JN 053/RN-26-POG
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-27 📅
Naslov: Sterilko d.o.o. - Pogodba JN 053/RN-26-POG
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 389844.3500 💰
Najnižja ponudba: 389844.3500 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 389844.3500 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: STERILKO, družba za trgovino in zastopanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 8793255000
Poštni naslov: Leskoškova cesta009E
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Zmagovalec kotira na reguliranem trgu
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 297504.9100 💰
Najnižja ponudba: 297504.9100 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 297504.9100 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 9835ee89-0f3a-4fa4-a709-7d3ec91077bb-01
Vir: OJS 2026/S 151-548703 (2026-08-06)