Dobava in vzdrževanje nakladalca na kolesih

Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.

Dobava in vzdrževanje nakladalca na kolesih

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-21. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-15.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-15 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-21 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-15)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava in vzdrževanje nakladalca na kolesih
Referenčna številka: 000104/2026
Kratek opis: Dobava in vzdrževanje nakladalca na kolesih
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Gradbeni stroji in oprema 📦
Opis
Notranji identifikator: 490849
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni iz naslednjih razlogov
Obrazložitev: Dobava in vzdrževanje nakladalca na kolesih
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 6 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-21 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Pogoji za odpiranje ponudb (informacije o pooblaščenih osebah in postopek odpiranja): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Dodatne informacije: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-07 14:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (decimalno število, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Družba za avtoceste v republiki sloveniji d.d.
Nacionalna registrska številka: 5814251000
Poštni naslov: Ulica XIV. divizije004
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javno.narocanje@dars.si 📧
Telefon: +3861 300 99 46 📞
URL: http://www.dars.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU1OTE4O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEgMTA0LTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75413 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 114-413275 (2026-06-15)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 240250.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 190575.5300 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 190575.5300 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 190575.5300 💰
Opis
Notranji identifikator: 528494

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 000903/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-20 📅
Naslov: Dobava in vzdrževanje nakladalva na kolesih
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 190575.5300 💰
Najnižja ponudba: 190575.5300 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 190575.5300 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: GLOBEX S.R.L., podružnica v Sloveniji
Nacionalna registrska številka: 6254888000
Poštni naslov: IOC Zapolje I007
Poštna številka: 1370
Poštno mesto: Logatec
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 4defd539-c8e3-4753-bdf5-ad62919decda-01
Vir: OJS 2026/S 162-583924 (2026-08-21)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕