A-5/24; UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Ministrstvo za infrastrukturo, Direkcija Republike Slovenije za infrastrukturo
UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
RokRok za prejem ponudb je bil 2024-03-25. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2024-02-22.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-02-22 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2024-03-14 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2024-03-15 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2024-03-22 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2024-03-29 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-05 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2024-02-22)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: A-5/24; UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Gradbena dela 📦
Opis
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Javno naročanje inovativnih rešitev: other
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Koroška 🏙️
Trajanje: 30 mesecev
Merila za podelitev
Merilo kakovosti (ime): rok izvedbe
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-03-25 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-03-25 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem e-JN
Pogoji za odpiranje ponudb (informacije o pooblaščenih osebah in postopek odpiranja):
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2024-03-25 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem e-JN
Dodatne informacije:
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-03-14 12:00:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Seznam in kratek opis pogojev: Kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Tehnične in strokovne sposobnosti
Seznam in kratek opis meril za izbor: Kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Pogoji za sodelovanje
Razlog za izključitev:
Opis razlogov za izključitev: Kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za infrastrukturo, direkcija republike slovenije za infrastrukturo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Hajdrihova ulica 2A
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: jn.drsi@gov.si 📧
Telefon: 386014788720 📞
URL: http://www.dc.gov.si 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjY3MDU0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2024/S 039-114784 (2024-02-22)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: A-5/24; UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Referenčna številka:
43001-24/2024
Kratek opis:
UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Vrsta pogodbe: Gradnje
Izdelki/storitve: Gradbena dela 📦
Opis
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Javno naročanje inovativnih rešitev: other
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Koroška 🏙️
Trajanje: 30 mesecev
Merila za podelitev
Merilo kakovosti (ime): rok izvedbe
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-03-25 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-03-25 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem e-JN
Pogoji za odpiranje ponudb (informacije o pooblaščenih osebah in postopek odpiranja):
Naročnik podaja dodatne informacije vezane na točko C.2.3 Trajanje naročila
• Izvedba gradbenih del na gradbišču – od 15 do 30 mesecev od uvedbe v delo
• Za izvedbo ostalih pogodbenih obveznosti je 30 dni po izvedbi gradbenih del na gradbišču.
• potrdila o kvalitativnem prevzemu in končni finančni poravnavi - 3 mesece po zaključku vseh gradbenih del.
Pokaži več
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2024-03-25 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem e-JN
Dodatne informacije:
Naročnik podaja dodatne informacije vezane na točko C.2.3 Trajanje naročila
• Izvedba gradbenih del na gradbišču – od 15 do 30 mesecev od uvedbe v delo
• Za izvedbo ostalih pogodbenih obveznosti je 30 dni po izvedbi gradbenih del na gradbišču.
• potrdila o kvalitativnem prevzemu in končni finančni poravnavi - 3 mesece po zaključku vseh gradbenih del.
Pokaži več
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-03-14 12:00:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Seznam in kratek opis pogojev: Kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Tehnične in strokovne sposobnosti
Seznam in kratek opis meril za izbor: Kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Pogoji za sodelovanje
Razlog za izključitev:
Delo otrok in druge oblike trgovine z ljudmi
Dogovor z upniki
Dogovori z drugimi gospodarskimi subjekti z namenom izkrivljanja konkurence
+ še 21
Goljufije
Hujša kršitev poklicnih pravil
Izključno nacionalni razlogi za izključitev
Korupcija
Kršitev obveznosti na področju delovnega prava
Kršitev obveznosti na področju okoljskega prava
Kršitev obveznosti na področju socialnega prava
misinterpr
Nasprotje interesov zaradi njegovega sodelovanja v postopku oddaje javnega naročila
Neposredno ali posredno sodelovanje pri pripravi tega postopka oddaje javnega naročila
Plačevanje davkov
Plačilna nesposobnost
Plačilo prispevkov za socialno varnost
Položaj, ki je v skladu z nacionalno zakonodajo podoben stečaju
Poslovne dejavnosti so začasno ustavljene
Pranje denarja ali financiranje terorizma
Predčasna odpoved pogodbe, odškodnina ali druge primerljive sankcije
Sodelovanje v hudodelski združbi
Sredstva upravlja stečajni upravitelj
Stečaj
Teroristična kazniva dejanja ali kazniva dejanja, povezana s terorističnimi dejavnostmi
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za infrastrukturo, direkcija republike slovenije za infrastrukturo
Nacionalna registrska številka:
5300177000
Poštni naslov: Hajdrihova ulica 2A
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: jn.drsi@gov.si 📧
Telefon: 386014788720 📞
URL: http://www.dc.gov.si 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjY3MDU0O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2024/S 039-114784 (2024-02-22)
Obvestilo o javnem naročilu (2024-03-14)
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-04-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-04-08 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2024-04-08 10:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-03-26 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 704f167a-bb05-4e15-9ecf-8fc5b5ce2cda-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 704f167a-bb05-4e15-9ecf-8fc5b5ce2cda-01
Vir: OJS 2024/S 054-157531 (2024-03-14)
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-04-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-04-08 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2024-04-08 10:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-03-26 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 704f167a-bb05-4e15-9ecf-8fc5b5ce2cda-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik spreminja rok za oddajo in odporanje ponudb.
Garancija za resnost ponudbe velja na prvotno predviden rok za oddajo ponudb.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 704f167a-bb05-4e15-9ecf-8fc5b5ce2cda-01
Vir: OJS 2024/S 054-157531 (2024-03-14)
Obvestilo o javnem naročilu (2024-03-15)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjcyMDMwO1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAxLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je objavil detajl zaščite brežin z mrežami.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 3cfe6b59-a332-464c-b482-956c10385963-01
Vir: OJS 2024/S 055-160297 (2024-03-15)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjcyMDMwO1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAxLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je objavil detajl zaščite brežin z mrežami.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 3cfe6b59-a332-464c-b482-956c10385963-01
Vir: OJS 2024/S 055-160297 (2024-03-15)
Obvestilo o javnem naročilu (2024-03-22)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjczNTY2O1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAyLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d16537da-c6da-4fc9-8a9f-8a4e7d68fcdf-01
Vir: OJS 2024/S 060-178277 (2024-03-22)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=MjczNTY2O1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAyLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja dodatno dokumentacijo:
Grafične priloge ceste, opornih in podpornih konstrukcij:
- PRILOGA 2 CESTA
- PRILOGA 3 CESTA
- PRILOGA 4 CETSA
- PRILOGA 5 CESTA
- PRILOGA 6 PK 1
- PRILOGA 7 PK 2
- PRILOGA 8 PK 2
- PRILOGA 9 PK 3
- PRILOGA 10 PK 4
- PRILOGA 11 PK 5
- PRILOGA 12 PK 6
- PRILOGA 13 PK 7
- PRILOGA 14 PK 8
- PRILOGA 15 PK 9
- PRILOGA 16 OK 1
- PRILOGA 17 OK 2
- PRILOGA 18 OK 3
- PRILOGA 19 OK 4
- PRILOGA 20 OK 5
Pokaži več
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d16537da-c6da-4fc9-8a9f-8a4e7d68fcdf-01
Vir: OJS 2024/S 060-178277 (2024-03-22)
Obvestilo o javnem naročilu (2024-03-29)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=Mjc1MDE3O1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAzLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja čistopis popisa del.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d1fd44d2-ebe2-49c1-9fe1-c297f1adc39d-01
Vir: OJS 2024/S 065-192440 (2024-03-29)
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=Mjc1MDE3O1NwcmVtZW1iYSByYXpwaXNuZSBkb2t1bWFudGFjaWplLTAzLnppcA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja čistopis popisa del.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d1fd44d2-ebe2-49c1-9fe1-c297f1adc39d-01
Vir: OJS 2024/S 065-192440 (2024-03-29)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-05)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 12745186.3900 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2025-03-03 📅
Naslov: UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 12745186.3900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 5659100.3000 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: VOC CELJE, vzdrževanje in obnova cest d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Lava 42
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@voc-celje.si 📧
Telefon: 03 4266366 📞
Naročnik
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Potreba po spremembah zaradi okoliščin, ki jih skrben kupec ne bi mogel predvideti.
Nova vrednost
Besedilo: Aneks 3 za podaljšanje pogodbenega roka
Vir: OJS 2026/S 150-546595 (2026-08-05)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 12745186.3900 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
524296
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
C2431-24-000077
Datum sklenitve pogodbe: 2025-03-03 📅
Naslov: UJMA - Rekonstrukcija G2-112/1256 Ravne-Dravograd, od km 0+500 do km 3+500 in ureditev kolesarske poti od km 0+500 do km 2+040
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 12745186.3900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 5659100.3000 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: VOC CELJE, vzdrževanje in obnova cest d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5511941000
Poštni naslov: Lava 42
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@voc-celje.si 📧
Telefon: 03 4266366 📞
Naročnik
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Spremembe
Druge dodatne informacije
Razlogi za podaljšanje pogodbenega roka:
- splošne okoliščine (vremenski vplivi, prometne omejitve, poplavljanje gradbišča ipd.),
- tehnične in projektne razloge po posameznih objektih,
- zamude zaradi postopkov in soglasij tretjih institucij.
Naročnik popravlja tudi D.2.4 Izbrana ponudba, v delu, kjer je navedena vrednost dela javnega naročila, ki ga bo izvajalec oddal v podizvajanje tretjim osebam (brez DDV), tako da se pravilno glasi: 5.659.100,30 eur
Pokaži več
Nova vrednost
Besedilo: Aneks 3 za podaljšanje pogodbenega roka
Vir: OJS 2026/S 150-546595 (2026-08-05)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕