Javna naročila: Poštne storitve, povezane s paketi
9 arhivirana javna naročila
Poštne storitve, povezane s paketi so nabavile organizacije, kot so Carinska uprava Republike Slovenije, IVZ in Ministrstvo za zunanje zadeve.
V preteklosti so bili dobavitelji na tem področju Pošta Slovenije d.o.o., City Express d.o.o., Maksmail d.o.o., Maksmail, prenos poštnih pošiljk, d.o.o. in Pošta Slovenije d. o. o..
Nedavne nabave na spletni strani poštne storitve, povezane s paketi v Slovenija
2020-03-10
Poštne storitve (Splošna bolnišnica Novo mesto)
Poštne storitve. Oglejte si javna naročila »
Poštne storitve. Oglejte si javna naročila »
2018-06-12
Poštne storitve (Nacionalni inštitut za javno zdravje)
Predmet javnega naročila je izvajanje poštnih storitev na območju Republike Slovenije oziroma v notranjem poštnem prometu in izvajanje poštnih storitev v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu. Oglejte si javna naročila »
Predmet javnega naročila je izvajanje poštnih storitev na območju Republike Slovenije oziroma v notranjem poštnem prometu in izvajanje poštnih storitev v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu. Oglejte si javna naročila »
2014-05-16
Poštne storitve (NIJZ)
Poštne storitve (prevzem, oddaja poštnih pošiljk idr.). Oglejte si javna naročila »
Poštne storitve (prevzem, oddaja poštnih pošiljk idr.). Oglejte si javna naročila »
2014-04-29
Najem samopostrežnih avtomatov za sprejem in oddajo pošiljk (postomati) (Pošta Slovenije d.o.o.)
Predmet naročila je najem 24 samopostrežnih avtomatov za sprejem in oddajo pošiljk (v nadaljevanju: postomati) s 54 omaricami za obdobje 60 mesecev (5 let) - z možnostjo odkupa dela ali celotne mreže postomatov v času trajanja pogodbenega razmerja. Oglejte si javna naročila »
Predmet naročila je najem 24 samopostrežnih avtomatov za sprejem in oddajo pošiljk (v nadaljevanju: postomati) s 54 omaricami za obdobje 60 mesecev (5 let) - z možnostjo odkupa dela ali celotne mreže postomatov v času trajanja pogodbenega razmerja. Oglejte si javna naročila »
2013-04-26
IZVAJANJE POŠTNIH STORITEV (Ministrstvo za zunanje zadeve)
Predmet javnega naročila je izvajanje poštnih in z njimi povezanih storitev za naročnika na območju Republike Slovenije in v tujini. Uporabljeni pojmi v teh specifikacijah so v skladu z Zakonom o poštnih storitvah (Ur. l. št. 51/2009 z dne 3. 7. 2009), s Splošnimi pogoji izvajanja univerzalne poštne storitve (Ur. l. št. 31/2007 z dne 6. 4. 2007) in s Splošnim aktom o kakovosti izvajanja univerzalne poštne storitve (Ur. l. št. 47/2010). Oglejte si javna naročila »
Predmet javnega naročila je izvajanje poštnih in z njimi povezanih storitev za naročnika na območju Republike Slovenije in v tujini. Uporabljeni pojmi v teh specifikacijah so v skladu z Zakonom o poštnih storitvah (Ur. l. št. 51/2009 z dne 3. 7. 2009), s Splošnimi pogoji izvajanja univerzalne poštne storitve (Ur. l. št. 31/2007 z dne 6. 4. 2007) in s Splošnim aktom o kakovosti izvajanja univerzalne poštne storitve (Ur. l. št. 47/2010). Oglejte si javna naročila »
2012-08-07
Poštne storitve za potrebe ZD Ljubljana (Zdravstveni dom Ljubljana)
Poštne storitve za potrebe ZD Ljubljana. Oglejte si javna naročila »
Poštne storitve za potrebe ZD Ljubljana. Oglejte si javna naročila »
2011-03-24
Poštne storitve (IVZ)
Predmet javnega naročila so poštne storitve povezane s programom SVIT (prenos knjižic, zloženk, priročnikov, vabil, dopisov in drugih publikacij) ter poštnih storitev za običajno poslovanje naročnika. Oglejte si javna naročila »
Predmet javnega naročila so poštne storitve povezane s programom SVIT (prenos knjižic, zloženk, priročnikov, vabil, dopisov in drugih publikacij) ter poštnih storitev za običajno poslovanje naročnika. Oglejte si javna naročila »
2010-05-20
Poštne storitve (Carinska uprava Republike Slovenije)
Javno naročilo poštnih storitev po odprtem postopku s sklenitvijo okvirnega sporazuma št. Javno naročilo poštnih storitev obsega storitev sprejema, usmerjanja, prevoza in dostave naročnikovih poštnih pošiljk različnih gramatur s težo do 2 kg na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem poštnem prometu (sklop 1), storitev sprejema, usmerjanja, prevoza in dostave naročnikovih poštnih pošiljk različnih gramatur s težo do 2 kg v mednarodnem oziroma čezmejnem poštnem prometu (sklop 2), storitev … Oglejte si javna naročila »
Javno naročilo poštnih storitev po odprtem postopku s sklenitvijo okvirnega sporazuma št. Javno naročilo poštnih storitev obsega storitev sprejema, usmerjanja, prevoza in dostave naročnikovih poštnih pošiljk različnih gramatur s težo do 2 kg na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem poštnem prometu (sklop 1), storitev sprejema, usmerjanja, prevoza in dostave naročnikovih poštnih pošiljk različnih gramatur s težo do 2 kg v mednarodnem oziroma čezmejnem poštnem prometu (sklop 2), storitev … Oglejte si javna naročila »