VZDRŽEVANJE VOZIL IN STROJEV TER DOBAVA REZERVNIH DELOV
Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »VZDRŽEVANJE VOZIL IN STROJEV TER DOBAVA REZERVNIH DELOV« na osnovi pooblastila št. JN-P-41/2026-N izdanega s strani podjetja Javno podjetje Nigrad, komunalno podjetje, d. o. o.
RokDeadline 2026-10-02
Kdo? Kaj?- • Storitve popravila in vzdrževanja › Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje vozil in strojev ter dobava rezervnih delov
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 20: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Dodatni izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 70.0000
Merilo stroškov (ime): Razdalja izvajalca od naročnika
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Merilo stroškov (ime): Popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca
Popust na cene ponujenih neoriginalnih nadomestnih delov in potrošnega materiala
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 24: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke Wirtgen, Vogele, Weiro in Hamm ter dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 25: Vzdrževanje strojev za talne označbe proizvajalca Graco (LineLazer) in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 29: Obnova starih ščetin in izdelava novih ščetin po naročilu za pometalne metle vozil in ostalih strojev podjetja
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 31: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 33: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: SKLOP 35: Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Billy Goat, Golz in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 15:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-02 15:00:00.0000000 📅
Lokacija: portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-19 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: 02 45 00 300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNDg5O0pOLTAwNTItMjAyNl9SQVpQSVNOQV9ET0tVTUVOVEFDSUpBX09CUkFaQ0kuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78690 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 166-594602 (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje vozil in strojev ter dobava rezervnih delov
Referenčna številka:
JN-78690
Kratek opis:
JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »VZDRŽEVANJE VOZIL IN STROJEV TER DOBAVA REZERVNIH DELOV« na osnovi pooblastila št. JN-P-41/2026-N izdanega s strani podjetja Javno podjetje Nigrad, komunalno podjetje, d. o. o.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
549908
Naslov: SKLOP 20: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Dodatni izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 70.0000
Merilo stroškov (ime): Razdalja izvajalca od naročnika
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Merilo stroškov (ime): Popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca
Popust na cene ponujenih neoriginalnih nadomestnih delov in potrošnega materiala
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
549918
Naslov: SKLOP 24: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke Wirtgen, Vogele, Weiro in Hamm ter dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Vzdrževanje gradbenih strojev znamke Wirtgen, Vogele, Weiro in Hamm ter dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
549919
Naslov: SKLOP 25: Vzdrževanje strojev za talne označbe proizvajalca Graco (LineLazer) in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Vzdrževanje strojev za talne označbe proizvajalca Graco (LineLazer) in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
549920
Naslov: SKLOP 29: Obnova starih ščetin in izdelava novih ščetin po naročilu za pometalne metle vozil in ostalih strojev podjetja
Opis javnega naročila:
Obnova starih ščetin in izdelava novih ščetin po naročilu za pometalne metle vozil in ostalih strojev podjetja
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
549921
Naslov: SKLOP 31: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
549922
Naslov: SKLOP 33: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
549923
Naslov: SKLOP 35: Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Billy Goat, Golz in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila:
Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Billy Goat, Golz in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 15:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-02 15:00:00.0000000 📅
Lokacija: portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-19 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
8709459000
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: 02 45 00 300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNDg5O0pOLTAwNTItMjAyNl9SQVpQSVNOQV9ET0tVTUVOVEFDSUpBX09CUkFaQ0kuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78690 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 166-594602 (2026-08-27)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕