Vzdrževanje PKI infrastrukture

Banka Slovenije

Vzdrževanje PKI infrastrukture

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-19. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-08.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-08 Obvestilo o javnem naročilu
2026-09-01 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-08)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje PKI infrastrukture
Referenčna številka: JN-73319
Kratek opis: Vzdrževanje PKI infrastrukture
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora 📦
Opis
Notranji identifikator: 459295
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 5 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-19 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-19 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-19 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Banka slovenije
Nacionalna registrska številka: 5023912000
Poštni naslov: Slovenska cesta 35
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bsi.si 📧
Telefon: +386 14719000 📞
URL: http://www.bsi.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI3NjEyO09iamF2YSBSRC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73319 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 090-321722 (2026-05-08)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 307377.0500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 305596.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 305596.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 305596.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 550822

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 4600002496
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-24 📅
Naslov: Vzdrževanju pki infrastrukture
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 305596.0000 💰
Najnižja ponudba: 305596.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 305596.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: CREAPLUS, rešitve za varno poslovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 3818918000
Poštni naslov: Letališka cesta033F
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: e9d432e1-eb5f-4b97-88c9-5cb431516b3b-01
Vir: OJS 2026/S 169-602877 (2026-09-01)