Vzdrževanje pasivne kabelske infrastrukture

Zdravstveni dom Ljubljana

Vzdrževanje pasivne kabelske infrastrukture

Rok

Deadline 2026-10-02

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje pasivne kabelske infrastrukture
Referenčna številka: JN-30-2026
Kratek opis: Vzdrževanje pasivne kabelske infrastrukture
Vrsta pogodbe: Gradnje
Izdelki/storitve: Inštalacijska dela pri gradnjah 📦
Opis
Notranji identifikator: 550273
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Dodatni izdelki/storitve: Storitve vzdrževanja telekomunikacijske infrastrukture 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-11-01 📅
Končni datum: 2028-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5056063000
Poštni naslov: Metelkova ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: nabava@zd-lj.si 📧
Telefon: 01 555 2500 📞
URL: https://www.zd-lj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTcxO1JEIEpOLTMwLTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78776 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-601502 (2026-08-31)