Vzdrževanje obstoječe aplikacije Skupno zajemno mesto (SZM) za obdobje 2026-2029

MINISTRSTVO ZA ZUNANJE IN EVROPSKE ZADEVE

Vzdrževanje aplikacije Skupnega zajemnega mesta (v nadaljevanju: SZM) za obdobje 36 mesecev. Skupno ocenjeno letno število ur za vzdrževanje aplikacije SZM je 432 ur (1296 ur za 36 mesecev).

Rok

Deadline 2026-10-05

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje obstoječe aplikacije Skupno zajemno mesto (SZM) za obdobje 2026-2029
Referenčna številka: JN-78787
Kratek opis:
Vzdrževanje aplikacije Skupnega zajemnega mesta (v nadaljevanju: SZM) za obdobje 36 mesecev. Skupno ocenjeno letno število ur za vzdrževanje aplikacije SZM je 432 ur (1296 ur za 36 mesecev).
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 162000.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator: 550374
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Spletni portal e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Spletni portal e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-17 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za zunanje in evropske zadeve
Nacionalna registrska številka: 5186722000
Poštni naslov: Prešernova cesta025
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.mzez@gov.si 📧
Telefon: 01 478 20 00 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-zunanje-in-evropske-zadeve/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTI5O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEgMTAzXzI2IEVVIEpOIE1aRVouemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78787 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-600856 (2026-08-31)