VOZILA ZA SPLOŠNE NAMENE IN TERENSKA VOZILA

Ministrstvo za obrambo

VOZILA ZA SPLOŠNE NAMENE IN TERENSKA VOZILA

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-12. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-12.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-12 Obvestilo o javnem naročilu
2026-05-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-06-05 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-17 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-12)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vozila za splošne namene in terenska vozila
Referenčna številka: MORS 140/2026-ODP
Kratek opis: VOZILA ZA SPLOŠNE NAMENE IN TERENSKA VOZILA
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 5
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 5

1️⃣
Notranji identifikator: 458713
Naslov: Osebno vozilo
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Osebno vozilo
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-05-01 📅
Končni datum: 2026-11-05 📅
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 458714
Naslov: Kombinirano vozilo - manjše
Opis javnega naročila: Kombinirano vozilo - manjše
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 458715
Naslov: Kombinirano vozilo - srednje
Opis javnega naročila: Kombinirano vozilo - srednje
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 458716
Naslov: Kombinirano vozilo - večje
Opis javnega naročila: Kombinirano vozilo - večje
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 458717
Naslov: Lahko tovorno vozilo
Opis javnega naročila: Lahko tovorno vozilo
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-12 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-12 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-12 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-26 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka: 5268923000
Poštni naslov: Vojkova cesta 55
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: +386 1 471 22 11 📞
URL: https://www.mo.gov.si 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI4NDc0O1JEIFZvemlsYSB6YSBzcGxvxaFuZSBuYW1lbmUgaW4gdGVyZW5za2Egdm96aWxhLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73213 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 092-329499 (2026-05-12)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-27)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 486355
486356
486357
486358
486359

Postopek
Pogoji za oddajo ponudbe
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: c1f252cb-af62-4610-93b1-31c18fbd4e51-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Podaljšan rok za postavljanje vprašanj.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: c1f252cb-af62-4610-93b1-31c18fbd4e51-01
Vir: OJS 2026/S 102-368957 (2026-05-27)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-05)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 488622
488623
488624
488625
488626

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU0MDgyO1JEIFZvemlsYSB6YSBzcGxvxaFuZSBuYW1lbmUgaW4gdGVyZW5za2Egdm96aWxhLnppcA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je v priloge dodaj obrazec P1 in P2 (priglasitev podizvajalcev).
Glavni razlog za spremembo: Informacije so zdaj na voljo
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: cab70c18-e108-4124-9d09-f793d3f4416c-01
Vir: OJS 2026/S 108-388832 (2026-06-05)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 3327868.8500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2202099.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 826791.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 826791.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527137
Ocenjena vrednost brez DDV: 1050000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527138
Ocenjena vrednost brez DDV: 340000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527139
Ocenjena vrednost brez DDV: 1210000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527140
Ocenjena vrednost brez DDV: 560000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527141

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: C1914-26A090367
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-13 📅
Naslov: Osebno vozilo
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 826791.0000 💰
Najnižja ponudba: 826791.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 826791.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 16650.0000 EUR 💰
Delež (%): 2.0100
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE SLOVENIJA d.o.o. trgovina na debelo in drobno, Ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5758980000
Poštni naslov: Bravničarjeva ulica 5
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Vse ponudbe, prijave za sodelovanje ali projekti so bili umaknjeni ali je bilo ugotovljeno, da ne izpolnjujejo pogojev
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 929992.0000 💰
Najnižja ponudba: 929992.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 929992.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: MOVO, družba za zastopanje, trgovino in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6367607000
Poštni naslov: Limbuška cesta002
Poštna številka: 2341
Poštno mesto: Limbuš

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 445316.0000 💰
Najnižja ponudba: 445316.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 445316.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 5feab65c-80e4-4fd5-9389-6220c99c5067-01
Vir: OJS 2026/S 159-573517 (2026-08-17)