Viličarji (sklopi 1, 2 in 3)
Luka Koper, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Predmet naročila so viličarji (sklopi 1, 2 in 3).
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Viličarji (sklopi 1, 2 in 3)
Referenčna številka:
Kratek opis: Predmet naročila so viličarji (sklopi 1, 2 in 3).
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Industrijski stroji 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 3,5 tone – 1 kos
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Sklop 1: »viličar dizel nosilnosti 3,5 tone – 1 kos«.
Dodatni izdelki/storitve: Industrijski stroji 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 240 dni
Največje število podaljšanj: 5
Dodatne informacije o podaljšanju: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 10 ton – 1 kos
Opis javnega naročila: Sklop 2: »viličar dizel nosilnosti 10 ton – 1 kos«.
Trajanje: 300 dni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 33 ton – 1 kos
Opis javnega naročila: Sklop 3: »viličar dizel nosilnosti 33 ton – 1 kos«.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Navesti je treba imena in poklicne kvalifikacije osebja, ki izvaja javno naročilo
Datum odprtja: 2026-10-05 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vojkovo nabrežje038
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna-narocila@luka-kp.si 📧
Telefon: +38656656100 📞
URL: https://www.luka-kp.si/slo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Pristaniške dejavnosti/pomorski promet in promet po celinskih plovnih poteh
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNTgwOzQxLTIwMjZfcmQuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78938 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-607184 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Viličarji (sklopi 1, 2 in 3)
Referenčna številka:
JN 41/2026
Kratek opis: Predmet naročila so viličarji (sklopi 1, 2 in 3).
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Industrijski stroji 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
551450
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 3,5 tone – 1 kos
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Sklop 1: »viličar dizel nosilnosti 3,5 tone – 1 kos«.
Dodatni izdelki/storitve: Industrijski stroji 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 240 dni
Največje število podaljšanj: 5
Dodatne informacije o podaljšanju: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo kakovosti (ime): Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
551451
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 10 ton – 1 kos
Opis javnega naročila: Sklop 2: »viličar dizel nosilnosti 10 ton – 1 kos«.
Trajanje: 300 dni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
551452
Naslov: Viličar dizel nosilnosti 33 ton – 1 kos
Opis javnega naročila: Sklop 3: »viličar dizel nosilnosti 33 ton – 1 kos«.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Navesti je treba imena in poklicne kvalifikacije osebja, ki izvaja javno naročilo
Datum odprtja: 2026-10-05 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Nacionalna registrska številka:
5144353000
Poštni naslov: Vojkovo nabrežje038
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna-narocila@luka-kp.si 📧
Telefon: +38656656100 📞
URL: https://www.luka-kp.si/slo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Pristaniške dejavnosti/pomorski promet in promet po celinskih plovnih poteh
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNTgwOzQxLTIwMjZfcmQuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78938 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-607184 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Industrijski stroji (7 nova javna naročila)
- Industrijske ali laboratorijske peči, peči za sežiganje in kurilne naprave
- Naprave za hlajenje in prezračevanje (1)
- Obdelovalni stroji
- Oprema za dviganje in manipulacijo in njeni deli (1)
- Razni stroji za splošne in posebne namene (2)
- Stroji za predelavo hrane, pijač in tobaka ter pripadajoči deli
- Stroji za proizvodnjo in izkoriščanje mehanske energije
- Stroji za proizvodnjo tekstila, oblačil in usnja (1)