TISK RAČUNOV IN IZVAJANJE POŠTNIH STORITEV

Javno podjetje Vodovod sistema B d.o.o.

Razvidno iz RD

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-19.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-19 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-11 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Tisk računov in izvajanje poštnih storitev
Referenčna številka: JN-75710
Kratek opis: Razvidno iz RD
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Tiskarske in s tem povezane storitve 📦
Opis
Notranji identifikator: 493373
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 48 mesecev
Največje število podaljšanj: 1
Dodatne informacije o podaljšanju: Razvidno iz RD
Merila za podelitev
Cena
Merilo stroškov (ime): Razvidno iz RD
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-22 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-22 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-22 09:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-29 09:00:00.0000000 📅

Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Pogoj za sodelovanje: Vpis v trgovski register
Seznam in kratek opis pravil in meril: Razvidno iz RD

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javno podjetje VODOVOD SISTEMA B d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6564178000
Poštni naslov: Trg zmage005
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@vodovod-b.si 📧
Telefon: 08 201 83 41 📞
URL: https://vodovod-b.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3MDkxO1JEX3Rpc2sgcmFjdW5vdl8yMDI2X0JQLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75710 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 118-426442 (2026-06-19)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-11)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 300000.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 417056.4000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 393896.8800 💰
Opis
Notranji identifikator: 523741

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: TISK RAČUNOV - KRO
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-07 📅
Naslov: OKVIRNI SPORAZUM ZA IZVEDBO TISKA RAČUNOV IN POŠTNIH STORITEV ŠT. JR000008/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 417056.4000 💰
Najnižja ponudba: 393896.8800 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 393896.8800 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: KRO, Podjetje za proizvodnjo, nabavo, prodajo, marketing in zastopstvo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5300606000
Poštni naslov: Spodnje Pirniče024I
Poštna številka: 1215
Poštno mesto: Medvode
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 761e0f9f-b2f0-4dc1-b05b-286756613d05-01
Vir: OJS 2026/S 154-559024 (2026-08-11)