Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo
Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
RokDeadline 2026-09-28
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
Referenčna številka:
Kratek opis: Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 176000.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 16 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
angleščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 2 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, fakulteta za strojništvo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Aškerčeva cesta 6
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dekanat@fs.uni-lj.si 📧
Telefon: 0038614771143 📞
URL: https://www.fs.uni-lj.si/fakulteta_za_strojnistvo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzAyO0pONDAzLTI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78422 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-581817 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
Referenčna številka:
JN403-26
Kratek opis: Sukcesivni nakup in dobava vzorcev
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 176000.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
528335
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 16 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
angleščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 2 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, fakulteta za strojništvo
Nacionalna registrska številka:
1627031000
Poštni naslov: Aškerčeva cesta 6
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dekanat@fs.uni-lj.si 📧
Telefon: 0038614771143 📞
URL: https://www.fs.uni-lj.si/fakulteta_za_strojnistvo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzAyO0pONDAzLTI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78422 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-581817 (2026-08-21)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava (6 nova javna naročila)
- Akumulatorji, primarne celice in primarne baterije
- Aparati za distribucijo in krmiljenje elektrike (1)
- Električna oprema in aparati (2)
- Elektromotorji, generatorji in transformatorji (1)
- Elektronske, elektromehanske in elektrotehniške potrebščine
- Izolirana žica in kabli (1)
- Oprema za razsvetljavo in električne svetilke