Sukcesivna dobava živil

Dom starejših občanov Grosuplje

Sukcesivna dobava živil za Enoto Grosuplje, Enoto Bloke, Enoto Loški Potok, Enoto Višnja Gora in Enoto Sodražica.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-08. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-07.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-07 Obvestilo o javnem naročilu
2026-05-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-20 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava živil
Referenčna številka: 4300-4/2026
Kratek opis:
Sukcesivna dobava živil za Enoto Grosuplje, Enoto Bloke, Enoto Loški Potok, Enoto Višnja Gora in Enoto Sodražica.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 19
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 19

1️⃣
Notranji identifikator: 459703
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 24 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Shema kakovosti
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 459704
Naslov: Meso in mesni izdelki
Opis javnega naročila: MESO IN MESNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 459705
Naslov: Sveže perutninsko meso in izdelki
Opis javnega naročila: SVEŽE PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Perutnina 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 459706
Naslov: Ribe in ribji izdelki
Opis javnega naročila: RIBE IN RIBJI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Zamrznjeni ribji proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 459707
Naslov: Kruh, pekovsko in slaščičarsko pecivo
Opis javnega naročila: KRUH, PEKOVSKO IN SLAŠČIČARSKO PECIVO
Dodatni izdelki/storitve: Kruh 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 459708
Naslov: Jajca
Opis javnega naročila: JAJCA
Dodatni izdelki/storitve: Jajca 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 459709
Naslov: Olja in maščobni izdelki
Opis javnega naročila: OLJA IN MAŠČOBNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Jedilno olje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 459710
Naslov: Sveže in suho sadje
Opis javnega naročila: SVEŽE IN SUHO SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Sadje in oreški 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 459711
Naslov: Sveža in suha zelenjava
Opis javnega naročila: SVEŽA IN SUHA ZELENJAVA
Dodatni izdelki/storitve: Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi 📦
Merila za podelitev
Merilo kakovosti (utež): 80.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 459712
Naslov: Sveža očiščena, rezana in pakirana zelenjava
Opis javnega naročila: SVEŽA OČIŠČENA, REZANA IN PAKIRANA ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 459713
Naslov: Konzervirano sadje in zelenjava
Opis javnega naročila: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 459714
Naslov: Zamrznjena zelenjava in sadje
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Zamrznjene vrtnine 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 459715
Naslov: Zamrznjeni izdelki iz testa in žit
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA IN ŽIT
Dodatni izdelki/storitve: Globoko zamrznjeni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 459716
Naslov: Sadni sokovi in sirupi
Opis javnega naročila: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Dodatni izdelki/storitve: Sadni sokovi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 459717
Naslov: Žita, mlevski izdelki, testenine
Opis javnega naročila: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Dodatni izdelki/storitve: Žitni mlevski izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 459718
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis javnega naročila: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Dodatni izdelki/storitve: Razna živila 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 459719
Naslov: Sladoled
Opis javnega naročila: SLADOLED
Dodatni izdelki/storitve: Sladoled 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 459720
Naslov: Sveže in suho sadje ter zelenjava iz ekološke predelave
Opis javnega naročila: SVEŽE IN SUHO SADJE TER ZELENJAVA IZ EKOLOŠKE PREDELAVE
Merila za podelitev
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 459721
Naslov: Žita, mlevski izdelki iz ekološke pridelave
Opis javnega naročila: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IZ EKOLOŠKE PRIDELAVE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-08 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-08 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-08 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-22 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Dom starejših občanov grosuplje
Nacionalna registrska številka: 5241952000
Poštni naslov: Ob Grosupeljščici 28
Poštna številka: 1290
Poštno mesto: Grosuplje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: grosuplje@ssz-slo.si 📧
Telefon: +38617810700 📞
URL: https://www.dso-grosuplje.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Socialno varstvo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI3Mzg3O1JEX0RTTyBHcm9zdXBsamVfU3VrY2VzaXZuYSBkb2JhdmEgeml2aWwuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73417 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 089-316804 (2026-05-07)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-27)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 485498
485499
485500
485501
485502
485503
485504
485505
485506
485507
485508
485509
485510
485511
485512
485513
485514
485515
485516

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxNzA0O1ByaWxvZ2EgMSAtIFBvcGlzX3BvcHJhdmVrLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 6c0d769c-828e-4f87-a7c0-9bfaab78483f-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja popravek popisa (excelova tabela, predračun). Popis je usklajen z vprašanji in odgovori objavljenimi na portalu javnih naročil.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 6c0d769c-828e-4f87-a7c0-9bfaab78483f-01
Vir: OJS 2026/S 101-363473 (2026-05-27)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-20)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 1696265.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1696265.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 2211683.1800 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 864553.0600 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 558602.7000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527934
Ocenjena vrednost brez DDV: 285562.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527935
Ocenjena vrednost brez DDV: 308226.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527936
Ocenjena vrednost brez DDV: 159645.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527937
Ocenjena vrednost brez DDV: 34700.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527938
Ocenjena vrednost brez DDV: 123566.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527939
Ocenjena vrednost brez DDV: 24726.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527940
Ocenjena vrednost brez DDV: 19154.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527941
Ocenjena vrednost brez DDV: 131120.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527942
Ocenjena vrednost brez DDV: 104256.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527943
Ocenjena vrednost brez DDV: 30000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527944
Ocenjena vrednost brez DDV: 27180.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527945
Ocenjena vrednost brez DDV: 36240.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527946
Ocenjena vrednost brez DDV: 59250.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527947
Ocenjena vrednost brez DDV: 29854.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527948
Ocenjena vrednost brez DDV: 28786.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527949
Ocenjena vrednost brez DDV: 154000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527950
Ocenjena vrednost brez DDV: 10000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527951
Ocenjena vrednost brez DDV: 100000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 527952

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: 12
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-27 📅
Naslov: Okvirni sporazum_ASELLA
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 864553.0600 💰
Najnižja ponudba: 558602.7000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 864553.0600 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 285562.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 558602.7000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Vodja ponudnika
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov
Ime in naslov izvajalca
Ime: MLEKARNA CELEIA, mlekarstvo in sirarstvo, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5150957000
Poštni naslov: Arja vas092
Poštna številka: 3301
Poštno mesto: Petrovče
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Ime: Ljubljanske mlekarne, mlekarska industrija, d.d.
Nacionalna registrska številka: 5048257022
Poštni naslov: Tolstojeva ulica 63
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 3
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 3
Število prejetih ponudb MSP: 3
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 377424.4000 💰
Najnižja ponudba: 302836.2000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 377424.4000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 308226.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 302836.2000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: MESARSTVO OBLAK, proizvodnja, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 2183064000
Poštni naslov: Industrijska ulica 17
Poštna številka: 4226
Poštno mesto: Žiri
Regija: Gorenjska 🏙️
Ime: MESARSTVO BLATNIK d.o.o. Ljubljana, podjetje za trgovino in proizvodnjo
Nacionalna registrska številka: 5842026000
Poštni naslov: Selska ulica 46
Poštna številka: 1291
Poštno mesto: Škofljica

3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 172651.0000 💰
Najnižja ponudba: 172651.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 172651.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 159645.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 172651.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: PIVKA perutninarstvo d.d.
Nacionalna registrska številka: 5151406000
Poštni naslov: Kal001
Poštna številka: 6257
Poštno mesto: Pivka
Regija: Primorsko-notranjska 🏙️

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 27046.6000 💰
Najnižja ponudba: 27046.6000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 27046.6000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 34700.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 27046.6000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Ime: KVIBO, družba za razvoj, proizvodnjo in trženje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1121499000
Poštni naslov: Mlaka002A
Poštna številka: 4290
Poštno mesto: Tržič

5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 92723.8000 💰
Najnižja ponudba: 92723.8000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 92723.8000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 123566.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 92723.8000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Ime: PODRAVKA trgovsko podjetje, d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5539064000
Poštni naslov: Moskovska ulica001

6️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0006
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 37950.0000 💰
Najnižja ponudba: 37950.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 37950.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 24726.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 37950.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-500

7️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0007
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 17935.7800 💰
Najnižja ponudba: 17726.7000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 17935.7800 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 19154.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 17726.7000 ISK 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0007
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0007
Ime in naslov izvajalca
Ime: DIAMANT PLUS proizvodnja, trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1488830000
Poštni naslov: Stara cesta 20
Poštna številka: 1230
Poštno mesto: Domžale
Ime: Poslovni sistem Mercator d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5300231000
Poštni naslov: Dunajska cesta107

8️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0008
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 66340.5000 💰
Najnižja ponudba: 61293.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 66340.5000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 131120.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 61293.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0008
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0008
Ime in naslov izvajalca
Ime: KMETIJSKO GOSPODARSTVO BOBNAR, trgovina s sadjem in zelenjavo d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 8032483000
Poštni naslov: Spodnji Brnik068
Poštna številka: 4207
Poštno mesto: Cerklje na Gorenjskem
Ime: PITUS storitve, trgovina, gostinstvo, posredništvo, uvoz-izvoz d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5601967000
Poštni naslov: Ob Dravi002A
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Ime: GEAPRODUKT trgovsko podjetje na debelo in drobno d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5359457000
Poštni naslov: Dolenjska cesta242

9️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0009
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 79215.0000 💰
Najnižja ponudba: 73711.5000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 73711.5000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 104256.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 73711.5000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0009
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0009
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-513
nimat-507
nimat-509

1️⃣0️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0010
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 5
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 5
Število prejetih ponudb MSP: 5
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 23600.0000 💰
Najnižja ponudba: 19400.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 23600.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 30000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 19400.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0010
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0010
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-508
nimat-514
nimat-510

1️⃣1️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0011
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 32677.4000 💰
Najnižja ponudba: 0.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 32677.4000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 27180.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 0.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0011
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0011
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-501
nimat-511
Ime: CJS, mednarodna trgovina, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6226183000
Poštni naslov: Na klancu011
Poštna številka: 1295
Poštno mesto: Ivančna Gorica

1️⃣2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0012
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 39377.3200 💰
Najnižja ponudba: 28781.4000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 39377.3200 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 36240.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 28781.4000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0012
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0012
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-502
nimat-503

1️⃣3️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0013
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 108928.6000 💰
Najnižja ponudba: 71413.2200 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 108928.6000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 59250.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 71413.2200 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0013
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0013
Ime in naslov izvajalca
Ime: PEKARNA PEČJAK d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5879612000
Poštni naslov: Dolenjska cesta442
Ime: FINE CULINAR, proizvodnja, trgovina, svetovanje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1306529000
Poštni naslov: Dorfarje 17
Poštna številka: 4209
Poštno mesto: Žabnica

1️⃣4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0014
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 27117.4400 💰
Najnižja ponudba: 26957.2000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 27117.4400 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 29854.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 26957.2000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0014
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0014
Ime in naslov izvajalca
Ime: NEKTAR NATURA, proizvodnja pijač, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5902932000
Poštni naslov: Ekslerjeva ulica008
Poštna številka: 1241
Poštno mesto: Kamnik
Nacionalna registrska številka: nimat-504

1️⃣5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0015
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 27456.2800 💰
Najnižja ponudba: 20387.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 27456.2800 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 28786.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 20387.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0015
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0015
Ime in naslov izvajalca
Ime: ASELLA, podjetje za proizvodnjo, trgovino in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5750911000
Poštni naslov: Industrijska cesta008
Poštna številka: 2234
Poštno mesto: Benedikt
Nacionalna registrska številka: nimat-505

1️⃣6️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0016
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 142323.7000 💰
Najnižja ponudba: 142323.7000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 142323.7000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 154000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 142323.7000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0016
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0016
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-506

1️⃣7️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0017
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 10105.8000 💰
Najnižja ponudba: 10105.8000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 10105.8000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 10000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 10105.8000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0017
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0017
Ime in naslov izvajalca
Ime: LJUBLJANSKE MLEKARNE, mlekarska industrija, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5048257000
Poštni naslov: Tolstojeva ulica063

1️⃣8️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0018
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 53800.0000 💰
Najnižja ponudba: 46672.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 53800.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 100000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 46672.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0018
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0018
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-515
nimat-512

1️⃣9️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0019
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 15960.0000 💰
Najnižja ponudba: 12579.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 15960.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 12579.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0019
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0019
Ime in naslov izvajalca
Ime: VILA NATURA, storitve in svetovanje d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6247512000
Poštni naslov: Lendavska ulica 1
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Pomurska 🏙️
Nacionalna registrska številka: nimat-516

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 275b39a3-d002-482e-a127-9db2a3f7c43c-01
Vir: OJS 2026/S 161-578485 (2026-08-20)