Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let

Psihiatrična bolnišnica Ormož

Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let

Rok

Deadline 2026-09-30

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let
Referenčna številka: JN-78816
Kratek opis:
Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 21
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 21

1️⃣
Notranji identifikator: 550736
Naslov: Kruh
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: KRUH
Dodatni izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Merilo stroškov (ime): Določeno v RD
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 550737
Naslov: Meso sveže
Opis javnega naročila: MESO SVEŽE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 550738
Naslov: Mesni izdelki
Opis javnega naročila: MESNI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 550739
Naslov: Perutninsko meso
Opis javnega naročila: PERUTNINSKO MESO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 550740
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 550741
Naslov: Konzervirano sadje in zelenjava
Opis javnega naročila: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 550742
Naslov: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 550743
Naslov: Zamznjeni izdelki iz testa in ostali
Opis javnega naročila: ZAMZNJENI IZDELKI IZ TESTA IN OSTALI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 550744
Naslov: Moka, testenine in jušne zakuhe
Opis javnega naročila: MOKA, TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 550745
Naslov: Margarina in maščobna živila
Opis javnega naročila: MARGARINA IN MAŠČOBNA ŽIVILA
Informacije o različicah
Sprejete bodo tudi različice
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 550746
Naslov: Ekološko živilo – jajca
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO ŽIVILO – JAJCA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 550747
Naslov: Pekovsko pecivo
Opis javnega naročila: PEKOVSKO PECIVO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 550748
Naslov: Sveža zelenjava
Opis javnega naročila: SVEŽA ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 550749
Naslov: Sveže sadje
Opis javnega naročila: SVEŽE SADJE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 550750
Naslov: Ekološko živilo – sadje in zelenjava
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO ŽIVILO – SADJE IN ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 550751
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis javnega naročila: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 550752
Naslov: Ekološko živilo – mlečni izdelki
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEČNI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 550753
Naslov: Sladoledi
Opis javnega naročila: SLADOLEDI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 550754
Naslov: Ekološko živilo – moka in kaše
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO ŽIVILO – MOKA IN KAŠE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 550755
Naslov: Ekološko živilo – mleko
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEKO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 550756
Naslov: Voda, sokovi in žitna rezina
Opis javnega naročila: VODA, SOKOVI IN ŽITNA REZINA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0021

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-30 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-30 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-30 09:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-17 09:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Psihiatrična bolnišnica ormož
Nacionalna registrska številka: 5054788000
Poštni naslov: Ptujska cesta 33
Poštna številka: 2270
Poštno mesto: Ormož
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: tajnistvo@pb-ormoz.si 📧
Telefon: 0274 15 100 📞
URL: https://www.pb-ormoz.si/si/domov 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMDk3O1BCIE9STU9aIG9iamF2YSAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78816 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-599834 (2026-08-31)