Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi

Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor

Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi

Rok

Deadline 2026-10-01

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-09-02 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi
Referenčna številka: JN-78896
Kratek opis:
Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 84000.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 6
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 6

1️⃣
Notranji identifikator: 551205
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI - eko izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 7000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI - eko izdelki
Dodatni izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje: 24 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 551357
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI, izdelki iz senenega mleka - eko izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 12000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI, izdelki iz senenega mleka - eko izdelki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 551358
Naslov: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: pekovski izdelki z manj soli (do 1,3%) - Eko izdelki
Opis javnega naročila: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: pekovski izdelki z manj soli (do 1,3%) - Eko izdelki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 551359
Naslov: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: Kruh, z manj soli (do 1,3%) - EKO izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: Kruh, z manj soli (do 1,3%) - EKO izdelki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 551360
Naslov: Sladko pecivo - EKO izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 6000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Sladko pecivo - EKO izdelki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 551362
Naslov: Kruh modelni - Konvencionalni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 15000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Kruh modelni - Konvencionalni izdelki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-01 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-01 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 60 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-10-01 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Osnovna šola matije valjavca preddvor
Nacionalna registrska številka: 5083214000
Poštni naslov: Šolska ulica009
Poštna številka: 4205
Poštno mesto: Preddvor
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: tajnistvo@os-preddvor.si 📧
Telefon: 04 27 50 710 📞
URL: https://www.os-preddvor.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMzk1O01BUEFfT0JKQVZBLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78896 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-608118 (2026-09-02)