Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti

Dijaški dom Lizike Jančar

Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-09-02. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-28.

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-28 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Referenčna številka: JN-77181
Kratek opis: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 27
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 27

1️⃣
Notranji identifikator: 522713
Naslov: Sveže meso
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: SVEŽE MESO
Dodatni izdelki/storitve: Meso 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Živila iz shem kakovosti ali nacionalnih shem kakovosti
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 522714
Naslov: Zamrznjeni mesni izdelki
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENI MESNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Mesni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 522715
Naslov: Perutnina
Opis javnega naročila: PERUTNINA
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 522716
Naslov: Suhomesnati izdelki
Opis javnega naročila: SUHOMESNATI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 522717
Naslov: Ribe sveže in zamrznjene
Opis javnega naročila: RIBE SVEŽE IN ZAMRZNJENE
Dodatni izdelki/storitve: Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 522718
Naslov: Zamrznjena zelenjava in sadje
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Predelano sadje in vrtnine 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 522719
Naslov: Zamrznjeni izdelki
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Globoko zamrznjeni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 522720
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Mlečni izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 522721
Naslov: Konzervirana zelenjava in sadje
Opis javnega naročila: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 522722
Naslov: Kruh in pekovsko pecivo
Opis javnega naročila: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Dodatni izdelki/storitve: Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 522723
Naslov: Sveže in suho sadje
Opis javnega naročila: SVEŽE IN SUHO SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi 📦
Merila za podelitev
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 522724
Naslov: Sveža in sušena zelenjava
Opis javnega naročila: SVEŽA IN SUŠENA ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 522725
Naslov: Sveža jajca
Opis javnega naročila: SVEŽA JAJCA
Dodatni izdelki/storitve: Jajca 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 522726
Naslov: Ekološko sadje in zelenjava
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 522727
Naslov: Sladoled
Opis javnega naročila: SLADOLED
Dodatni izdelki/storitve: Sladoled in podobni izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 522728
Naslov: Moka, mlevski izdelki in testenine
Opis javnega naročila: MOKA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Dodatni izdelki/storitve: Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 522729
Naslov: Jedilna olja, margarine, majoneze
Opis javnega naročila: JEDILNA OLJA, MARGARINE, MAJONEZE
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 522730
Naslov: Sokovi za točilne naprave
Opis javnega naročila: SOKOVI ZA TOČILNE NAPRAVE
Dodatni izdelki/storitve: Sadni in zelenjavni sokovi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 522731
Naslov: Brezalkoholne in alkoholne pijače
Opis javnega naročila: BREZALKOHOLNE IN ALKOHOLNE PIJAČE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 522732
Naslov: Gastro izdelki
Opis javnega naročila: GASTRO IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 522733
Naslov: Paštete
Opis javnega naročila: PAŠTETE
Dodatni izdelki/storitve: Pašteta 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 522734
Naslov: Ekološki kruh in pekovsko pecivo
Opis javnega naročila: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 522735
Naslov: Ekološko meso in mesni izdelki
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO MESO IN MESNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve:
Meso 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 522736
Naslov: Ekološko mleko in mlečni izdelki
Opis javnega naročila: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 522737
Naslov: Ekološka žita in mlevski izdelki
Opis javnega naročila: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 522738
Naslov: Ekološki gastro izdelki
Opis javnega naročila: EKOLOŠKI GASTRO IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 522739
Naslov: Ekološke testenine
Opis javnega naročila: EKOLOŠKE TESTENINE
Dodatni izdelki/storitve: Testenine 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0027

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-02 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77181
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-02 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-12 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Dijaški dom lizike jančar
Nacionalna registrska številka: 5051258000
Poštni naslov: Titova cesta 24A
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ddlizika.si 📧
Telefon: +386 02 300 46 15 📞
URL: https://www.ddlizika.si/ 🌏
Vodja skupine
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg0NTkxO1BvdmFiaWxvIGsgc29kZWxvdmFuanUuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77181 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 144-525976 (2026-07-28)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 550013
550014
550015
550016
550017
550018
550019
550020
550021
550022
550023
550024
550025
550026
550027
550028
550029
550030
550031
550032
550033
550034
550035
550036
550037
550038
550039

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-14 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-14 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-14 13:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwODk3O3ByZWRyYWN1bjJhX0REX0xJWklLRV9KQU7EjEFSX3Jldi56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: f8ffc877-35d0-46a0-8f29-65f5aeba90e8-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
OBJAVLJAMO POPRAVEK PONUDBENEGA PREDRAČUNA (vsi sklopi - formule) IN PODALJŠUJEMO ROKE! B.2 Dokumenti v zvezi z oddajo javnega naročila Razpisna dokumentacija Objavljamo revidiran predračunski obrazec, ki smo ga uskladili s podanimi odgovori. Vsi popravki so napisani z rdečo barvo. Ponudba je dopustna, če je oddana na revidiranem obrazcu, ki je priloga te objave. V kolikor se vprašanja za določen artikel ponavljajo, se šteje zadnji podan odgovor. B.6 Roki Rok za prejem prijav za sodelovanje Rok za prejem ponudb 14.09.2026 12:00 B.7 Način odpiranja ponudb Datum/čas 14.09.2026 13:00
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: f8ffc877-35d0-46a0-8f29-65f5aeba90e8-01
Vir: OJS 2026/S 168-602114 (2026-08-31)