Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti

Osnovna šola Leona Štuklja Maribor

Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti

Rok

Deadline 2026-10-06

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-09-01 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Referenčna številka: JN-78782
Kratek opis: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 20
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 20

1️⃣
Notranji identifikator: 550292
Naslov: Sveža zelenjava in sadje, suho sadje
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE, SUHO SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 550293
Naslov: Kruh in pekovski izdelki
Opis javnega naročila: KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice 📦
Merila za podelitev
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Živila iz shem kakovosti ali nacionalnih shem kakovosti
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 550294
Naslov: Slaščičarsko pecivo, keksi
Opis javnega naročila: SLAŠČIČARSKO PECIVO, KEKSI
Dodatni izdelki/storitve: Pecivo in slaščice 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 550295
Naslov: Meso in mesni izdelki
Opis javnega naročila: MESO IN MESNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve:
Meso 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 550296
Naslov: Perutnina in perutninski izdelki
Opis javnega naročila: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 550297
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis javnega naročila: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Dodatni izdelki/storitve: Mlečni izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 550298
Naslov: Sladoledi
Opis javnega naročila: SLADOLEDI
Dodatni izdelki/storitve: Sladoled 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 550299
Naslov: Žita, moke, zdrobi, kaše, testenine
Opis javnega naročila: ŽITA, MOKE, ZDROBI, KAŠE, TESTENINE
Dodatni izdelki/storitve: Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 550300
Naslov: Zamrznjeni izdelki iz testa
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Dodatni izdelki/storitve: Globoko zamrznjeni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 550301
Naslov: Zamrznjena zelenjava in sadje
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Dodatni izdelki/storitve: Predelano sadje in vrtnine 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 550302
Naslov: Zamrznjene in sveže ribe
Opis javnega naročila: ZAMRZNJENE IN SVEŽE RIBE
Dodatni izdelki/storitve: Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 550303
Naslov: Splošno prehrambeno blago
Opis javnega naročila: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Dodatni izdelki/storitve: Razna živila 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 550304
Naslov: Dietna živila
Opis javnega naročila: DIETNA ŽIVILA
Dodatni izdelki/storitve: Hrana za posebne prehranjevalne potrebe 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 550305
Naslov: Sadni sokovi, sirupi, nektarji
Opis javnega naročila: SADNI SOKOVI, SIRUPI, NEKTARJI
Dodatni izdelki/storitve: Sadni in zelenjavni sokovi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 550306
Naslov: Jajca
Opis javnega naročila: JAJCA
Dodatni izdelki/storitve: Jajca 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 550307
Naslov: Bio sadni sokovi
Opis javnega naročila: BIO SADNI SOKOVI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 550308
Naslov: Bio kaše in zdrobi
Opis javnega naročila: BIO KAŠE IN ZDROBI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 550309
Naslov: Bio mleko
Opis javnega naročila: BIO MLEKO
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 550310
Naslov: Bio sveža zelenjava in bio sadje
Opis javnega naročila: BIO SVEŽA ZELENJAVA IN BIO SADJE
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 550311
Naslov: Bio kruh in pekovski izdelki
Opis javnega naročila: BIO KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0020

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-06 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-06 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78782
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 2 let
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-06 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Osnovna šola leona štuklja maribor
Nacionalna registrska številka: 5610494000
Poštni naslov: Klinetova ulica018
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: osleonastuklja@guest.arnes.si 📧
Telefon: 02 420 64 11 📞
URL: https://www.os-leon.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMTUxO1BvdmFiaWxvIGsgc29kZWxvdmFuanUuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78782 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 169-605084 (2026-09-01)