Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
Izobraževalni center Piramida Maribor
Dobava živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-08-10. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-06.
Kdo? Kaj?- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Mlečni izdelki
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Pripravljene in konzervirane ribe
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Razna živila
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
- • Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki › Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-06 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-07-08 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
Referenčna številka:
Kratek opis: Dobava živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 447600.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 17
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 17
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 108000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Mleko, fermentirani mlečni izdelki, surovo maslo in smetana, siri
Dodatni izdelki/storitve: Mlečni izdelki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2028-08-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 85.0000
Merilo kakovosti (ime): Sheme kakovosti
Merilo kakovosti (utež): 15.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Meso in mesni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 76800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: svinjsko in goveje meso, mesni izdelki
Dodatni izdelki/storitve: Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Perutninsko meso in izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 21600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: piščančje in puranje meso, mesni izdelki, polproizvodi
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Ribe
Ocenjena vrednost brez DDV: 10800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: zamrznjene ribe in morski sadeži, sveže ribe
Dodatni izdelki/storitve: Pripravljene in konzervirane ribe 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Jajca
Ocenjena vrednost brez DDV: 7200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: sveža jajca talne ali hlevske reje
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Testenine
Ocenjena vrednost brez DDV: 3600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: testenine
Dodatni izdelki/storitve: Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Pijače
Ocenjena vrednost brez DDV: 13200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: brezalkoholne in alkoholne pijače
Dodatni izdelki/storitve: Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
8️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sveže sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: sveža sadje in zelenjava, oreški, kislo zelje in repa, suho sadje
Dodatni izdelki/storitve: Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
9️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Konzervirano sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 8400.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: konzervirano sadje in zelenjave
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Zanrznjeno sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 9600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: zamrznjeno sadje in zelenjava
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Mlevski izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 25200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: moka, zdrobi in kaše
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Zamrznjeni izdelki iz testa
Opis javnega naročila: cmoki, njoki, rogljički, tortelini
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Slaščičarske surovine
Ocenjena vrednost brez DDV: 84000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: čokolade, maščobe, dekoracija, mešanice
Dodatni izdelki/storitve: Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis javnega naročila: čaji, kava, začimbe, ostalo prehrambeno blago
Dodatni izdelki/storitve:
Informacije o različicah
Sprejete bodo tudi različice ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Ekološko mleko in mlečni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 6000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: ekološko mleko in mlečni izdelki
Merila za podelitev
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Ekološki mlevski izdelki
Opis javnega naročila: ekološka moka in zdrobi
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Eko sadje
Opis javnega naročila: eko sadje
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-10 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-10 11:01:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-10 11:01:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-03 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Izobraževalni center piramida maribor
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Park mladih 3
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: marija.predikaka@icp-mb.si 📧
Telefon: +386 2 3208620 📞
URL: https://www.icp-mb.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5ODY5O1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgUE9SVEFMLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76350 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Enako kot: Ime in naslovi
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 128-467398 (2026-07-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
Referenčna številka:
JN-76350
Kratek opis: Dobava živil za potrebe Izobraževalnega centra Piramida Maribor
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 447600.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 17
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 17
1️⃣
Notranji identifikator:
506971
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 108000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Mleko, fermentirani mlečni izdelki, surovo maslo in smetana, siri
Dodatni izdelki/storitve: Mlečni izdelki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2028-08-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 85.0000
Merilo kakovosti (ime): Sheme kakovosti
Merilo kakovosti (utež): 15.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
506972
Naslov: Meso in mesni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 76800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: svinjsko in goveje meso, mesni izdelki
Dodatni izdelki/storitve: Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
506973
Naslov: Perutninsko meso in izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 21600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: piščančje in puranje meso, mesni izdelki, polproizvodi
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
506974
Naslov: Ribe
Ocenjena vrednost brez DDV: 10800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: zamrznjene ribe in morski sadeži, sveže ribe
Dodatni izdelki/storitve: Pripravljene in konzervirane ribe 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
506975
Naslov: Jajca
Ocenjena vrednost brez DDV: 7200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: sveža jajca talne ali hlevske reje
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
506976
Naslov: Testenine
Ocenjena vrednost brez DDV: 3600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: testenine
Dodatni izdelki/storitve: Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
506977
Naslov: Pijače
Ocenjena vrednost brez DDV: 13200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: brezalkoholne in alkoholne pijače
Dodatni izdelki/storitve: Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
506978
Naslov: Sveže sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: sveža sadje in zelenjava, oreški, kislo zelje in repa, suho sadje
Dodatni izdelki/storitve: Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
506979
Naslov: Konzervirano sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 8400.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: konzervirano sadje in zelenjave
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
506980
Naslov: Zanrznjeno sadje in zelenjava
Ocenjena vrednost brez DDV: 9600.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: zamrznjeno sadje in zelenjava
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
506981
Naslov: Mlevski izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 25200.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: moka, zdrobi in kaše
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
506982
Naslov: Zamrznjeni izdelki iz testa
Opis javnega naročila: cmoki, njoki, rogljički, tortelini
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
506983
Naslov: Slaščičarske surovine
Ocenjena vrednost brez DDV: 84000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: čokolade, maščobe, dekoracija, mešanice
Dodatni izdelki/storitve: Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
506984
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis javnega naročila: čaji, kava, začimbe, ostalo prehrambeno blago
Dodatni izdelki/storitve:
Sprejete bodo tudi različice ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Notranji identifikator:
506985
Naslov: Ekološko mleko in mlečni izdelki
Ocenjena vrednost brez DDV: 6000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: ekološko mleko in mlečni izdelki
Merila za podelitev
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Notranji identifikator:
506986
Naslov: Ekološki mlevski izdelki
Opis javnega naročila: ekološka moka in zdrobi
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Notranji identifikator:
506987
Naslov: Eko sadje
Opis javnega naročila: eko sadje
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0017
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-10 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-10 11:01:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-10 11:01:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-03 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Izobraževalni center piramida maribor
Nacionalna registrska številka:
5085438000
Poštni naslov: Park mladih 3
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: marija.predikaka@icp-mb.si 📧
Telefon: +386 2 3208620 📞
URL: https://www.icp-mb.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5ODY5O1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgUE9SVEFMLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76350 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Enako kot: Ime in naslovi
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 128-467398 (2026-07-06)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-08)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 447600.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 108000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 76800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 21600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 10800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 7200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 3600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 13200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 8400.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 9600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 25200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 84000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 6000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwNDYwO1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgUE9SVEFMLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 21fd307a-3b40-4c6d-b07f-9cce82b2e23f-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 21fd307a-3b40-4c6d-b07f-9cce82b2e23f-01
Vir: OJS 2026/S 130-473859 (2026-07-08)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 447600.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
507674
Ocenjena vrednost brez DDV: 108000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507675
Ocenjena vrednost brez DDV: 76800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507676
Ocenjena vrednost brez DDV: 21600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507677
Ocenjena vrednost brez DDV: 10800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507678
Ocenjena vrednost brez DDV: 7200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507679
Ocenjena vrednost brez DDV: 3600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507680
Ocenjena vrednost brez DDV: 13200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507681
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507682
Ocenjena vrednost brez DDV: 8400.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507683
Ocenjena vrednost brez DDV: 9600.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507684
Ocenjena vrednost brez DDV: 25200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507685
507686
Ocenjena vrednost brez DDV: 84000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507687
507688
Ocenjena vrednost brez DDV: 6000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
507689
507690
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwNDYwO1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgUE9SVEFMLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 21fd307a-3b40-4c6d-b07f-9cce82b2e23f-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
V datoteki razpisne dokumentacije je izpadel POPIS ŽIVIL v excelovi datoteti, ki je obvezen za izpolnitev predračuna.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 21fd307a-3b40-4c6d-b07f-9cce82b2e23f-01
Vir: OJS 2026/S 130-473859 (2026-07-08)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki (13 nova javna naročila)
- Krmila in hrana za živali
- Mlečni izdelki (5)
- Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora (1)
- Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki (1)
- Pripravljene in konzervirane ribe (4)
- Razna živila (6)
- Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi (5)
- Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba (3)
- Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi (5)