ŠIRITEV, NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA IZPOSOJE JAVNIH KOLES – KOLESCE V OBČINI PREBOLD
Simbio, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
ŠIRITEV, NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA IZPOSOJE JAVNIH KOLES – KOLESCE V OBČINI PREBOLD
RokDeadline 2026-09-14
Kdo? Kaj?- • Motorna kolesa, kolesa in bočne prikolice › Kolesa
- • Programski paketi in informacijski sistemi
- • Storitve popravila in vzdrževanja › Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-03 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-13)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Širitev, nadgradnja in vzdrževanje sistema izposoje javnih koles – kolesce v občini prebold
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Kolesa 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 72760.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Dodatni izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Savinjska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Upravljanje, vzdrževanje in servisiranje sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Opis javnega naročila:
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-14 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-14 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): V e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 63 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-14 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: V e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-02 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (decimalno število, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SIMBIO, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Teharska cesta049
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@simbio.si 📧
Telefon: +386 34256400 📞
URL: http://www.simbio.si 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg3ODI4OzJfUmF6cGlzbmEgZG9rdW1lbnRhY2lqYS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78121 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 156-564447 (2026-08-13)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Širitev, nadgradnja in vzdrževanje sistema izposoje javnih koles – kolesce v občini prebold
Referenčna številka:
JN-78121
Kratek opis:
ŠIRITEV, NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA IZPOSOJE JAVNIH KOLES – KOLESCE V OBČINI PREBOLD
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Kolesa 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 72760.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
526614
Naslov: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Dodatni izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Savinjska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
526615
Naslov: Upravljanje, vzdrževanje in servisiranje sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Opis javnega naročila:
Upravljanje, vzdrževanje in servisiranje sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-14 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-14 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): V e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 63 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-14 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: V e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-02 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (decimalno število, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: SIMBIO, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5914523000
Poštni naslov: Teharska cesta049
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@simbio.si 📧
Telefon: +386 34256400 📞
URL: http://www.simbio.si 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg3ODI4OzJfUmF6cGlzbmEgZG9rdW1lbnRhY2lqYS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78121 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 156-564447 (2026-08-13)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 72760.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNzcyO1BvcHJhdmVrIFJEXzMuOS4yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 80be52c4-0b3e-4e03-b163-733680053a4a-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 80be52c4-0b3e-4e03-b163-733680053a4a-01
Vir: OJS 2026/S 171-610162 (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 72760.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
551573
551574
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNzcyO1BvcHJhdmVrIFJEXzMuOS4yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 80be52c4-0b3e-4e03-b163-733680053a4a-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
1. Naročnik odpravlja neskladje in objavlja popravljen Podrobnejši ponudbeni predračun za sklop št. 2 - vzdrževanje (OBR 2.2) z ustrezno računsko operacijo, tj. z izračunom vrednosti na 2 leti, za kolikor let se bo sklepal okvirni sporazum. Ponudnik mora k ponudbi predložiti novelirani obrazec: Podrobnejši ponudbeni predračun OBR 2.2 _Vzdrževanje_POPRAVEK_2. 9. 2026.
2. Naročnik odpravlja neskladje v količini (programske) opreme v obrazcu ponudbenega predračuna (OBR 2.1) in objavlja noveliran ponudbeni predračun: Podrobnejši ponudbeni predračun za sklop št. 1 Širitev in nadgradnja (OBR 2.1). Naročnik je uredil popravek v številu količine programske opreme (označeno z rdečo) ter v količini stojal za električna in navadna kolesa (označeno z rdečo). Ponudnik mora k ponudbi predložiti novelirani obrazec: Podrobnejši ponudbeni predračun OBR 2.1_Širitev in nadgradnja_POPRAVEK_3. 9. 2026.
Pokaži več
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 80be52c4-0b3e-4e03-b163-733680053a4a-01
Vir: OJS 2026/S 171-610162 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (19 nova javna naročila)