SERŽIČ 2026: Servisiranje gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v 5 (petih) sklopih:
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
SERŽIČ 2026: Servisiranje gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v 5 (petih) sklopih:
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-05-18. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-04-10.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
- • BIJOL zastopanje, proizvodnja d.o.o.
- • Phejton, proizvodnja, trgovina in storitve d.o.o.
- • PRIGO podjetje za transport, gradbeništvo in trgovino, d.o.o., Brezovica
- • Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo › Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-10 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-24 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-10)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: SERŽIČ 2026: Servisiranje gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v 5 (petih) sklopih:
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 5
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 5
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sklop 1: Vzdrževanje in servisna popravila gozdarskih žičnic
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila gozdarskih žičnic
Izdelki/storitve: Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sklop 2: Vzdrževanje in servisna popravila tovornih vozil Man in Mercedes Benz (motor in šasija)
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sklop 3: Vzdrževanje in servisna popravila hidravličnih nakladalnikov Palfinger in gozdarskih nadgradenj na gozdarskih tovornjakih
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sklop 4: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil HTT Krpan
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil HTT Krpan
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sklop 5: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil Bijol, Schwarzmuller, Koegel.
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil Bijol, Schwarzmuller, Koegel.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-18 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-18 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-18 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-24 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Rožna ulica039
Poštna številka: 1330
Poštno mesto: Kočevje
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sidg.si 📧
Telefon: +386 030 701 800 📞
URL: https://sidg.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDkyNDcxOzEyLiBSQVpQSVNOQSBET0tVTUVOVEFDSUpBICBTRVLFvUnEjCAyMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72193 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 071-249090 (2026-04-10)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: SERŽIČ 2026: Servisiranje gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v 5 (petih) sklopih:
Referenčna številka:
SERŽIČ 2026
Kratek opis:
SERŽIČ 2026: Servisiranje gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z
nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v 5 (petih) sklopih:
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 5
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 5
1️⃣
Notranji identifikator:
423294
Naslov: Sklop 1: Vzdrževanje in servisna popravila gozdarskih žičnic
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila gozdarskih žičnic
Izdelki/storitve: Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
423295
Naslov: Sklop 2: Vzdrževanje in servisna popravila tovornih vozil Man in Mercedes Benz (motor in šasija)
Opis javnega naročila:
Vzdrževanje in servisna popravila tovornih vozil Man in Mercedes Benz (motor in šasija)
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
423297
Naslov: Sklop 3: Vzdrževanje in servisna popravila hidravličnih nakladalnikov Palfinger in gozdarskih nadgradenj na gozdarskih tovornjakih
Opis javnega naročila:
Vzdrževanje in servisna popravila hidravličnih nakladalnikov Palfinger in gozdarskih nadgradenj na gozdarskih tovornjakih
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
423300
Naslov: Sklop 4: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil HTT Krpan
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil HTT Krpan
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
423301
Naslov: Sklop 5: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil Bijol, Schwarzmuller, Koegel.
Opis javnega naročila: Vzdrževanje in servisna popravila priklopnih vozil Bijol, Schwarzmuller, Koegel.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-18 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-18 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-18 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-24 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
Nacionalna registrska številka:
7035845000
Poštni naslov: Rožna ulica039
Poštna številka: 1330
Poštno mesto: Kočevje
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sidg.si 📧
Telefon: +386 030 701 800 📞
URL: https://sidg.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDkyNDcxOzEyLiBSQVpQSVNOQSBET0tVTUVOVEFDSUpBICBTRVLFvUnEjCAyMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72193 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 071-249090 (2026-04-10)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 150000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 860000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 150000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 150000.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 450000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 180000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 80000.0000 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-08 📅
Naslov: Pogodba o servisiranju gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v petih sklopih, št. SERŽIČ 2026, Sklop 1
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 150000.0000 💰
Najnižja ponudba: 150000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 150000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: PHEJTON, proizvodnja, trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Hrastje052J
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 450000.0000 💰
Najnižja ponudba: 450000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 450000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: PRIGO podjetje za transport, gradbeništvo in trgovino, d.o.o., Brezovica
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Podpeška cesta010
Poštna številka: 1351
Poštno mesto: Brezovica pri Ljubljani
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 180000.0000 💰
Najnižja ponudba: 180000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 180000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: BIJOL zastopanje, proizvodnja d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Livarska cesta 17
Poštna številka: 2367
Poštno mesto: Vuzenica
4️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Ni bilo ponudb, prijav za sodelovanje ali projektov
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 0
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 0
Število prejetih ponudb MSP: 0
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 80000.0000 💰
Najnižja ponudba: 80000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 80000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: fa2e185d-bd5c-4799-ba73-e561dd5b66d7-01
Vir: OJS 2026/S 163-586033 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 150000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 860000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 150000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 150000.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
527394
527395
Ocenjena vrednost brez DDV: 450000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
527396
Ocenjena vrednost brez DDV: 180000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
527397
527398
Ocenjena vrednost brez DDV: 80000.0000 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
Številka pogodbe:
SERŽIČ 2026 - SKlop 1
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-08 📅
Naslov: Pogodba o servisiranju gozdarskih žičnih žerjavov in gozdarskih tovornjakov z nadgradnjami, hidravličnimi nakladalniki in priklopniki v petih sklopih, št. SERŽIČ 2026, Sklop 1
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 150000.0000 💰
Najnižja ponudba: 150000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 150000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: PHEJTON, proizvodnja, trgovina in storitve d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
3351521000
Poštni naslov: Hrastje052J
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 450000.0000 💰
Najnižja ponudba: 450000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 450000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: PRIGO podjetje za transport, gradbeništvo in trgovino, d.o.o., Brezovica
Nacionalna registrska številka:
5460271000
Poštni naslov: Podpeška cesta010
Poštna številka: 1351
Poštno mesto: Brezovica pri Ljubljani
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 180000.0000 💰
Najnižja ponudba: 180000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 180000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: BIJOL zastopanje, proizvodnja d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1338269000
Poštni naslov: Livarska cesta 17
Poštna številka: 2367
Poštno mesto: Vuzenica
4️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Ni bilo ponudb, prijav za sodelovanje ali projektov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 0
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 0
Število prejetih ponudb MSP: 0
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 80000.0000 💰
Najnižja ponudba: 80000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 80000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-500
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: fa2e185d-bd5c-4799-ba73-e561dd5b66d7-01
Vir: OJS 2026/S 163-586033 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕