Servisiranje in vzdrževanje sistema aktivne požarne zaščite na lokaciji ZPKZ Ljubljana v Dobrunjah
Ministrstvo za pravosodje uprava RS za izvrševanje kazenskih sankcij
Servisiranje in vzdrževanje opreme za javljanje požara na lokaciji ZPKZ Ljubljana, Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana Doburunje
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-09-02. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-30.
Kdo? Kaj?- • Storitve popravila in vzdrževanja kontrolnih aparatov › Storitve popravila in vzdrževanja opreme za gašenje požara
- • Storitve popravila in vzdrževanja kontrolnih aparatov › Storitve popravila in vzdrževanja opreme za odkrivanje plinov
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-30 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-06 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-30)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Servisiranje in vzdrževanje sistema aktivne požarne zaščite na lokaciji ZPKZ Ljubljana v Dobrunjah
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve:
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-10-01 📅
Končni datum: 2029-09-30 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 2
Dodatne informacije o podaljšanju: Podaljšanje v primeru izrednih razmer ali vloženega zahtevka za revizijo
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo stroškov (ime): Popust
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): certifikat »Družini prijazno podjetje
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Merilo kakovosti (ime): certifikat ISO 9001
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko odpiranje preko https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko odpiranje preko https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-24 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za pravosodje uprava rs za izvrševanje kazenskih sankcij
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Beethovnova ulica003
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ursiks@gov.si 📧
Telefon: 01 300 56 70 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-izvrsevanje-kazenskih-sankcij/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg1Mjc4O1JELV9zZXJ2aXNpcmFuamVfaW5fdnpkcnpldmFuamVfcG96YXJuZWdhX3Npc3RlbWFfWlBLWl9ManVibGphbmFfbmFfbG9rYWNpamlfUF9QLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77596 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 146-532794 (2026-07-30)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Servisiranje in vzdrževanje sistema aktivne požarne zaščite na lokaciji ZPKZ Ljubljana v Dobrunjah
Referenčna številka:
JN-77596
Kratek opis:
Servisiranje in vzdrževanje opreme za javljanje požara na lokaciji ZPKZ Ljubljana, Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana Doburunje
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja 📦
Opis
Notranji identifikator:
523392
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve:
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-10-01 📅
Končni datum: 2029-09-30 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 2
Dodatne informacije o podaljšanju: Podaljšanje v primeru izrednih razmer ali vloženega zahtevka za revizijo
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo stroškov (ime): Popust
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): certifikat »Družini prijazno podjetje
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Merilo kakovosti (ime): certifikat ISO 9001
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko odpiranje preko https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko odpiranje preko https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-24 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za pravosodje uprava rs za izvrševanje kazenskih sankcij
Nacionalna registrska številka:
5888093000
Poštni naslov: Beethovnova ulica003
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ursiks@gov.si 📧
Telefon: 01 300 56 70 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-izvrsevanje-kazenskih-sankcij/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg1Mjc4O1JELV9zZXJ2aXNpcmFuamVfaW5fdnpkcnpldmFuamVfcG96YXJuZWdhX3Npc3RlbWFfWlBLWl9ManVibGphbmFfbmFfbG9rYWNpamlfUF9QLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77596 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 146-532794 (2026-07-30)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-06)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Drugo
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 0
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 8b6bd878-ece0-4502-badf-00bba8e8316b-01
Vir: OJS 2026/S 151-549794 (2026-08-06)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
525073
Oddaja naročila
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Drugo
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 0
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 8b6bd878-ece0-4502-badf-00bba8e8316b-01
Vir: OJS 2026/S 151-549794 (2026-08-06)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve popravila in vzdrževanja (13 nova javna naročila)
- Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo (5)
- Razne storitve popravila in vzdrževanja
- Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah (1)
- Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme (2)
- Storitve popravila in vzdrževanja obrambnih in varnostnih sredstev (1)
- Storitve popravila in vzdrževanja črpalk, ventilov, pip, kovinskih kontejnerjev in strojev
- Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve za opremo zračnega, železniškega, cestnega in pomorskega prometa (2)
- Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve za osebne računalnike, pisarniško opremo, telekomunikacije in avdiovizualno opremo (2)